6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

Lipník doma prohrál brankové dostihy

11. J. Fňukal , 17. A. Rohony , 19. J. Fňukal , 29. R. Šťáva , 77. R. Šťáva - 11. M. Veselý , 27. J. Eliáš , 40. M. Tretera (vl.) , 42. S. Sedlák , 58. M. Matoušek , 60. F. Tomek
12

V neobvyklou přestřelku se proměnil zápas v Lipníku, kde zvítězila rezerva Náměště hokejový výsledkem 5:6.

První půle jako na houpačce

Začátek utkání začali domácí aktivně, ale postupně Fňukal (břevno), Šťáva i Kisela neproměnili a tak to byli hosté, po rohovém kopu vraceli míč zpět a ve vápně se prosadili  0:1! V 17’ se po Virglově nahrávce krásně trefil Rohony do šibenice 1:1. Chvíli na to se objevil v další šanci Šťáva a orazítkoval tyč. V 19’ Kisela utekl po lajně a dal pod sebe a Fňukal prostřelil 2:1. 26’ domácí zahrávali rohový kop, hosté ovšem vyrazili do rychlého brejku a srovnali na 2:2. Hned za dvě minuty se skóre opět měnilo Burian vystihl nahrávku hostů, posunul na Kiselu a ten ještě prodloužil na Fňukala, ten uplatnil svou rychlost po lajně, odcentroval na Šťávu a ten se prosadil 3:2. Závěr poločasu ovšem patřil hostům, přestože jsme nadále více útočili, tak hosté využili skoro každou jejich šanci. Nejprve ve 40’ ve snaze odkopnout míč si vlastní obránce srazil míč do sítě 3:3. A hned za dvě minuty načapal brankáře z úhlu Sedlák 3:4!!

Hosté přestřelku vyhráli

V druhé půli hned první střela hostů skončila v síti a za dvě minuty se situace opakovala a v 60’ už to bylo 3:6. V té chvíli domácí vypadli z tempa a vypadalo to, že se utkání bude pouze dohrávat. Proti byl nejprve v 71’ Fňukal, který se prodral mezi třemi obránci a snížil na 4:6. V 77’ po centru z pravé strany prosadil Šťáva a snížil na 5:6. Chvilku na to opět po pravé straně prošel míč do vápna na Rohonyho, ale jeho krásně umístěnou střelu krásným zákrokem vyrazil brankář hostí na roh. Poté se ještě domácí snažili, bohužel na vyrovnání měli už málo času.

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Utkání jsme začali aktivně, bohužel opět nás srazilo, že hned z první střely na bránu inkasujeme. Co se týká do útočné fáze, tak jsme zahráli výborně, bohužel obranná fáze byla naprosto katastrofální a tak utkání skončilo v náš neprospěch!! Jsem velmi zklamaný z našich výsledků!

M. Skoumal [-] - M. Tretera [-] , P. Burian [-] , L. Žák [-] (57. A. Matoušek [-] ) - A. Kisela [-] , M. Vala [-] , A. Rohony [-] , J. Virgl [-] (64. L. Šabata [-] ) , M. Mašeja [-] - J. Fňukal [-] , R. Šťáva [-]