6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

83. K. Mrňa - 35. O. Krátký (p.) , 40. P. Ciprys
13

Vladislav si předpokládanou výhrou ve Studenci upevnil druhou příčku tabulky

Hosté o dva góly lepší

Začátek zápasu byl válce opatrný. Hrálo se většinou ve středu hřiště. Hosté se začali prosazovat od dvacáté minuty. Jejich velké množství přihrávek se začalo projevovat i na šancích. Ve 21. minutě Petz prošel středem hřiště, vystřelil ze 16 metrů, ale těsně vedle. Ve 23. minutě byl Petz opět v šanci a opět střílel vedle. Ve 28. minutě Martinovského centr hlavičkoval Petz - vedle. Ve 35. minutě nařízenou penaltu za zbytečný faul bezpečně proměnil Krátký - 0:1. Ve 37. minutě Nejedlý to zkusil z velkého vápna. Jeho střelu Otruba chytil.  Ve 40. minutě Petr Ciprys naznačil střelu - popotáhl míč - zopakoval to 3x - následoval technický oblouček který skončil v síti domácí branky - 0:2. Ve 42. minutě Veškrna pálil těsně vedle. Ve 45. minutě pokus Nejedlého skončil mimo bránu.

Domácí pouze snížili

V 50. minutě trestný kop zahrál velice pěkně Krátký, trefil šibenici, ale Pokorný míč vyboxoval. V 62. minutě Orálkova hlavička mimo nebezpečí brány. V 64. minutě trestný kop Mrňa Michal, mířil ale vysoko nad. V 70. minutě Petz místo aby přihrál, to zkusil  sám, ale bez úspěchu. V 69. minutě šance Krátkého, který ale zaváhal a přišel o míč. V 83. minutě přišlo několik pěkných přihrávek domácích, a několik zaváhání hostů. Míč se dostal ke Karlu Mrňovi  kterému se podařilo skórovat a snížit na 1:2. V 87. minutě šance Petze vysoko nad. A to bylo také to poslední, co diváci v zápase uviděli.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Musíme přiznat, že hosté byli o něco lepší a zaslouženě vyhráli.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Odvezli jsme si zasloužené vítězství, diky neproměňování našich šancí měli domácí naději na bod, ale naštěstí jsme si vyhru pohlídali .

L. Pokorný [-] - M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] (77. R. Kryštof [-] ) , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] (65. R. Turoň [-] ) , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , P. Matějek [-] , M. Chalupa [-] , P. Matějek [-]

P. Otruba [-] - J. Martinovský [-] , M. Chalupa [-] - P. Ciprys [-] (77. K. Čihal [-] ) , M. Nevoral [-] , D. Veleba [-] (65. M. Tůma [-] ) , F. Macek [-] , J. Hrůza [-] - R. Veškrna [-] (45. J. Orálek [-] ) , P. Petz [-] , O. Krátký [-]

ŽK: 28. V. Kučerňák , 78. P. Rousek - 83. J. Hrůza .
Hráči zápasu: K. Mrňa - J. Martinovský .
Počet diváků: 205. Rozhodčí: KLINER Jan - KRYŠTOF Radek, MARTÉNEK Aleš.