2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

Myslibořice nestačily na Chlístov

12

Jasnou výhrou Chlístova 8:2 skončil zápas na půdě nováčka z Myslibořic

Hosté v první půli kralovali

Do nové sezóny vstoupili hosté z Chlístova velice dobře. První utkání sehráli v Myslibořicích. Hned v 1. minutě hosté zaskočili domácí gólem, kdy se trefil Roman Hruška. Ve 12. minutě zahrával za střední vzdálenosti přímý volný kop Pavel Špaček a jeho střela také skončila v síti domácích - 0:2. A když ve 30.minutě byl faulován v pokutovém území Karel Kocmánek a tento sám nařízený pokutový kop proměnil, tak bylo o zápase rozhodnuto. O pět minut později přidal Kocmánek svoji druhou branku a poslal tak hostující barvy do čtyřbrankového vedení. S tímto rozdílem branek se šlo i do poločasové přestávky.

Hosté kralovali i ve druhé půli

Druhý poločas se  odehrával ve stejném duchu jako první. Hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou a soupeře přehrávali. I ve druhém poločase dokázali ve čtyřech případech skórovat. Nejprve se trefil v 50.minutě Roman Hruška. O dvě minuty později přidal šestý gól pro Chlístov Tomáš Kuchařík . V 74. minutě minutě vsítil svoji třetí branku v utkání Karel Kocmánek a pět minut před koncem zavěsil svoji třetí branku i Roman Hruška. Po celý zápas měli hosté hru pod kontrolou. Ale hosté se však v jednu chvíli uchlácholili vysokým vedením a chvilku se na hru nekoncentrovali, čehož domácí využili a v 75. a 78. minutě korigovali výsledek dvěmi slepenými brankami, které vsítil Ciešlak Mojmír. Jinak domácí hrozili pouze z ojedinělých brejkových situací s nepřesným zakončením. Při zakončeních mezi tyče předvedl několik perfektních zákroků Martin Hagara v hostující brance.

TJ Myslibořice
Palát Tomáš, hráč: Do zápasu jsme nastoupili téměř v plné sestavě, a chtěli jsme ukázat, že jsem postoupili zaslouženě, soupeř nám ovšem brzy ukázal, že v okrese to bude trochu jiný fotbal, hned první šanci využil a dostal nás dolů, byl důraznější, a trestal skoro všechny naše chyby. Mi naše příležitosti nevyužili, prosadili jsme se za stavu 7:0 a to už bylo pozdě. Soupeř založené zvítězil, i když myslím že takový výsledek úplně neodpovídá celkové hře. Snad jsme si vybrali novackovskou daň a příště uhrajem lepší vysledek

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: Jsem velice rád, že jsme první utkání na soupeřově hřišti a ještě k tomu s nováčkem soutěže zvládli a odvezli jsme si tři body. Předvedli jsme týmový soustředěný výkon s malým množstvím chyb. Musím však pochválit i soupeře, který, i když od první minuty prohrával a v rychlém sledu inkasoval další branky, tak zápas nezabalil a snažil se neustále hrát a se zápasem něco udělat, nebo jej minimálně výsledkově korigovat.

O. Ošmera [-] - V. Čapoun [-] (58. D. Šabatka [-] ) , T. Kratochvíl [-] , L. Svoboda [-] , L. Macháček [-] - M. Ludvík [-] (74. R. Trpišovský [-] ) , J. Matoušek [-] , M. Šoustal [-] , F. Hvězda [-] (63. M. Ciešlak [-] ) - P. Vejvoda [-] , O. Dufek [-] (64. J. Nevoral [-] ) -

M. Hagara [-] - F. Wortner [-] (60. J. Uhlíř [-] ) , T. Kuchařík [-] , L. Hrbáček [-] , M. Svoboda [-] - J. Pokorný [-] , Z. Nováček [-] (46. D. Brestovský [-] ) , K. Kocmánek [-] , M. Rygl [-] (69. M. Mejzlík [-] ) - R. Hruška [-] , P. Špaček [-] -

ŽK: 52. M. Šoustal .
Hráči zápasu: K. Kocmánek , T. Kuchařík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: HOLÝ Petr - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří.