10.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Kájov díky skvělému vstupu do utkání porazil Holubov

17

Kájov potvrdil své zkušenosti a porazil nováčka z Holubova. Rozhodl drtivý úvod utkání v podání domácích.

Skvělý nástup domácích

Domácí vstoupili do utkání aktivně a první poločas byl zcela v jejich režii. Nejprve vybojoval míč Doubek a rozběhnutý Ondřej Maršál bombou po zemi k tyči dal na 1:0. Kolmá přihrávka Kolaje našla rozběhnutého Andreje Didkivského, který si naběhl až za obranu a prostřelil brankáře na 2:0. Další přesná kolmice Lippla našla Petra Doubka, který bodlem podél brankáře dal na 3:0. Čabelova chytrá ulička našla znovu Andreje Didkivského, který s pomocí teče obránce přeloboval brankáře Lipše, 4:0. Kolajova střela mířila do tyče.

Hosté alespoň snížili

Ve druhém poločase padla už jen jedna branka. Po sklepnutí Pečeného se k míči dostal Michal Chromý a bombou pod břevno dal na 4:1. Lipplova dalekonosná střela mířila do břevna. Domácí tak získali tři body za výhru 4:1.     Napsal Mgr. Jan Petřík - TJ Sokol Kájov Redakčně upraveno.

SK Holubov
Facebook SK Holubov: S těžko pochopitelným kolektivním pocitem neohroženosti jsme nastoupili k mistráku v Kájově tak naivním způsobem, že po 20 minutách nebylo o co hrát, po našich individuálních, ale hlavně taktických chybách hraničících s ignorancí nám domácí v pohodě nasázeli 4 góly jako přes kopírák. Do poločasu jsme se nějak dopotáceli a po domluvě v kabině vyběhl na hřiště pro Kájov mnohem důstojnější soupeř. Míč jsme převážnou většinu poločasu měli sice pod kontrolou, ale efektivita byla mizerná, jedinou naší gólovou akci rozjel zleva svižně Dan Trapl, předložil před bránu Pečenému, který se lišácky otočil a dal proti noze do druhé vlny M. Chromému - 4:1. Velezkušený soupeř nás vyškolil v efektivitě jako žáčky, kromě jedné akce nás nepustil do nebezpečného zakončení. Jako pozitivní lze brát výrazné zlepšení po půli i za výsledkově beznadějného stavu. A kromě toho jsme ke konci zápasu už měli fyzicky navrch. Příští týden v neděli přivítáme béčko krumlovského Slavoje.