13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Lišovská rezerva poslala Lipí domů s prázdnou

11

Pikantní souboj Lišova a Lipí ovládli domácí fotbalisté. Osud duelu určil gól Marka Fiktuse dvacet minut před koncem, který trefil výhru domácího týmu. V 90. minutě přidal domácím pojistku Makovička! Lišovská rezerva se tak na Lipí dotáhla na rozdíl pouhého jednoho bodu.

TJ Sokol Lipí
Jiří Holinka (hráč): Do Štěpánovic jsme přijeli v okleštěné sestavě a pouze ve dvanácti lidech, ale i přes to jsme chtěli odvést všechny body. První poločas přinesl šance na obou stranách, ale byli jsme to spíše my, kdo si vytvořil více střeleckých příležitostí, které bohužel nedokázali proměnit. Po bezbrankovém poločase, jsme chtěli přidat ještě na obrátkách a strhnout zápas na naši stranu, ale bohužel po naši hrubé chybě jsme poslali domácí do vedení. Podařilo se nám vyrovnat a já věřil, že dokážeme zápas otočit. Marek Fiktus parádní trefou z trestného kopu poslal domácí opět do vedení, na což jsme už nedokázali odpovědět. Z otevřené hry v poslední minutě domácí po úprku korunovali výsledek na 3:1.

SK Lišov B/Štěpánovice
V. Kotásek [-] - M. Fiktus [-] , V. Kopačka [-] - L. Burda [-] , M. Formánek [-] - L. Makovička [-] , J. Beneda ml. [-] , T. Veith [-] , J. Vojč [-] , P. Kosař [-] , J. Kučera [-]

J. Macháček [-] - J. Dušek [-] , O. Wegenkittl [-] , O. Kaše [-] , M. Svoboda [-] , T. Jinek [-] , J. Holinka [-] , D. Kouba [-] , J. Říha [-] , Z. Jinek [-] , L. Kruťko [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - MLÝNEK Dušan (N), KOČER Jaroslav (N).