11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Včelná zvládla přestřelku s Kamenným Újezdem

11

Když se v prvním poločase prosadil za domácí třikrát Petrášek, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Rezerva Kameňáku se však vzchopila a ve druhém poločase zadělala na drama. Netrvalo to ale dlouho a další dva góly přidali domácí, kteří se po vítězství 6:4 dotáhli bodově na Mladé a Hodějovice. Všechny tři celky mají dvanáct bodů.

SK Včelná u Českých Budějovic
Pavel Pešl (hráč): Šlo o duel, kde musela Včelná bodovat jelikož dvě prohry za sebou ji nechali viset ve spodních místech tabulky. Od začátku měla Včelná jasnou převahu, ale Kamenný Újezd nenechal tři body zadarmo, Včelná se o ně musela doslova poprat a viditelná přestřelka tak dopadla lépe pro mužstvo Včelné, které se tak dotáhlo bodově na místo, kde by se tento tým měl minimálně pohybovat. Třetí zápas v řadě jsem nehrál kvůli zranění a další zápas bych už neměl týmu chybět. Obrana tím musela podstoupit změny, ale naštěstí se poslední zápas zvládl za důležité tři body.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
David Augusta (hráč): Soupeře přehráváme, ale nedaří se zápasy vyhrát. Tentokrát jsme Včelnou ani nepřehráli a zaslouženě prohráli. Nejhorší výkon v této sezóně. Ani ta poslední 20-minutovka to nezměnila. Obrázek, který jsme škrabali 70 minut už nešel přemalovat. Potěšilo mě jen, že kluci kteří hráli bídu v sobotu zahráli alespoň dobře v neděli za Á tým.

J. Voráček [-] - D. Serbin [-] , M. Novák [-] , L. Petrášek [-] , V. Žondecký [-] , K. Tobiáš [-] , D. Tondl [-] , Z. Medula [-] , L. Krajčír [-] , J. Čaloun [-] , Y. Budchak [-]

T. Flecks [-] - J. Rožboud [-] , J. Vlček [-] , M. Samborský [-] , V. Šimek [-] - L. Prokeš [-] , L. Fousek [-] , J. Komberec [-] - M. Fousek [-] , V. Kotalík [-] , J. Váša [-]

ŽK: 58. M. Váša .
Hráči zápasu: D. Serbin , L. Petrášek .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hučík Marek - ZAJÍČEK Václav (N), LHOTSKÝ Miloslav (N).