9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Rezerva Čtyráku zvládla sledovaný souboj s Týnem, rozhodli Matušek s Nečekalem

12

Rezerva Čtyř Dvorů zvítězila v 9. kole III. třídy ve sledovaném klání nad Týnem nad Vltavou 2:0. O jedinou branku prvního poločasu se ve 31. minutě postaral domácí Matušek. Olympie mohla srovnat ve druhém poločase, ale nezadařilo se. V závěru pak ještě přidal druhý gól Nečekal.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Na těžkém terénu jsme nesehráli špatný zápas. Opět klasické neproměňovaní stoprocentních šancí, laxní návrat po ztrátě balonu a včasné přistupování k hráčům. Domácí se trápili v zakončení. Ujali se vedeni po krasné střele. My jsme zase začali hrát až po přestávce ale z jasných pozic netrefíme branku tak nemůžeme vyhrát. Víc jsme drželi balon a snažili se kombinovat což domácím dělalo problémy. Nám zase jejich pohyb a náběh do prostoru. Pochválit musím brankaře Kubíka a hlavního rozhodčího.

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
J. Souhrada [-] - Z. Svoboda [-] , A. Prokop [-] , L. Zeman [-] , T. Vajo [-] , L. Nečekal [-] , T. Pecha [-] , M. Matušek [-] , M. Zare [-] , P. Karlíček [-] , F. Hajný [-]

M. Kubík [-] - M. Procházka [-] , M. Ponec [-] , J. Mezera [-] , V. Švík [-] , K. Klein [-] , O. Lukeš [-] , M. Tomka [-] , L. Ponec [-] , J. Maruška [-] , D. Maruška [-]

ŽK: 79. T. Pecha .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: STACH Josef - BEZPALEC Václav (N), HUDEČEK Antonín (N).