3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Horní Stropnice zdolala dvěma góly rezervu Mladého

18. V. Trojan , 48. J. Haňur - 45. P. Šimek
11

Nováček III. třídy z Horní Stropnice slaví druhé letošní vítězství! Domácí zdolali zásluhou branek Trojana a Haňury 2:1 mládskou rezervu, která po minulém týdnu musí kousat těsnou porážku. Domácí Hraničář rozhodl o svém vítězství zkraje druhého poločasu.

TJ Hraničář Horní Stropnice
Josef Holej: Mladé bylo po celý zápas lepším týmem a Stropnice hrozila z rychlých protiútoku. Jeden z nich využila Stropnice v 18. minutě, na golmana šel sám Václav Trojan a s přehledem zakončil k pravé tyči. Poté Mladé převzalo iniciativu, ale hrozili pouze ze standardních situací a ve 45. minutě skóroval Petr Šimek z rohového kopu. Začátek druhého poločasu po chybě hostující obrany skóroval Haňur ve 48. minutě, také právě to pomohlo domácímu týmu aby se mohl soustředit na obranou činnost. Za dobrou obranou stál výborně chytající gólman Josefík, který zlikvidoval několik střel ze střední vzdálenosti.

SK Mladé B
Miloš Schuster (hráč): Zápas by se dal shrnout dvěma citacema trenéra a jednoho z hráčů. "I kdyby jsme hráli do půlnoci tak toho gola nedáme" a "i bod tady z tohohle zápasu by byl na*ovno".. Krom prvních deseti minut jsme s nima hráli na jednu bránu, ale naše nemohoucnost vstřelit branku nás srazila na kolena

P. Josefík [-] - T. Pašek [-] , M. Vrobel [-] , J. Maršálek [-] , M. Kusák [-] , M. Fajfrlík [-] , V. Sarafyniuk [-] , D. Chovanec [-] , J. Haňur [-] , J. Holej [-] , V. Bušta [-]

SK Mladé B
L. Dvořák [-] - J. Kotzina [-] , Š. Masák [-] , D. Vrzal [-] , J. Vokáč [-] , V. König ml. [-] , T. Linhart [-] , T. Brozman [-] , M. Schuster [-] , P. Schuster [-] , M. Zemek [-]

ŽK: 15. M. Fajfrlík - 90. J. Vokáč .
Hráči zápasu: P. Josefík .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: BUŘIČ Josef - CHOVANEC Zdeněk (N), HLAVÁČ Josef (N).