7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Rohovládová Bělá po prohře s „Heřmaňákem“ stále na posledním místě

3

V 7. kole soutěže Tlapnet Krajského přeboru Pardubického kraje, se utkaly celky TJ Sokol Rohovládová Bělá a FK Jiskra Heřmanův Městec. Utkání se odehrálo za pěknéhopočasínaútulném stadionu Dolíček, kde hrají své domácí zápasy Rohovládová Bělá. Domácí v každém poločase inkasovali po jedné brance a zaslouženě podlehli celku z Heřmanova Městce 0:2

Z pohledů domácích

Od úvodní minuty bylo jasné, o co oběma týmům jde. Hostující tým z Heřmanova Městce vyhlížel první venkovní výhru, za což domácí celek bojoval o to, aby nedostal zbytečně moc gólů a nejlépe, kdyby urval nějaký ten bod, aby se odpíchl od posledního místa. Do 20. minuty byla hra vyrovnaná, bez vážného ohrožení jedné či druhé branky. Poté hosté zlepšili svůj pohyb a začali dominovat na míči, bohužel stále bez výrazného ohrožení branky Vokála. Ve 29. Minutě se „Heřmaňáku“ povedla rychlá kombinace, která vyústila v gól. Vše začalo tím, když Čáp vyslal vyzívající přihrávku za obranu, kterou si našel Salfický a ten bezkonkurenčně zakončil! 0:1. Po vstřelené brance začal hostující tým jasně dominovat na míči, ale opět bez výrazné šance. V závěru prvního poločasu se vzpamatovali i domácí, když se dvakrát pokoušeli ohrozit branku Jandy – bohužel neúspěšně. Do šaten se šlo za stavu 0:1. Druhý poločas navázal na dominanci držení míče hostujících. V 50. Minutě po centru Levinského opět vstřelil branku velice aktivní Salfický. 0:2. Hosté si poté vypracovali několik příležitostí, bohužel bez úspěchu. V 87. minutě si hosté vypracovali přímo tutovku, když Svoboda pelášil sám na domácího brankáře, ale ten bravurně zneškodnil brankovou příležitost.

Report zaslal Tomáš Paulus.

FK Jiskra Heřmanův Městec
Antonín Čáp – hlavní trenér: „Z mého hlediska to nebylo moc pohledné utkání, i když jsme byli po většinu utkání více na míči. Ale, jsem rád, že jsme tohle utkání zvládli a zaslouženě si odvážíme 3 body. Jen mě mrzí, že jsme nedotáhli více brankových příležitostí k vstřelení branky. Máme na čem stále pracovat... Chválím celý tým za přístup k zápasu.“