Valenta Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Moravany - Lanškroun 2:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Městec - Litomyšl 2:0 (1:0) 17.03. 15:00 -
Libišany - Přelouč 1:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Ústí n/O B - Polička 2:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
H. Ředice - Mýto B 2:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Mýto B - Prosetín 2:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Pardubičky - Litomyšl 0:3 (0:1) 08.10. 16:00 -
Holice - L. Bohdaneč 3:2 (3:1) 30.09. 16:00 -
H. Ředice - Libišany 3:2 (1:2) 24.09. 16:30 -
Přelouč B - Svratouch 0:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Skuteč - Polička 3:1 (1:0) 03.09. 17:00 -
L. Bohdaneč - Libišany 1:3 (1:2) 12.08. 10:15 -
Moravany B - Rosice 4:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Svratouch - Moravská Třebová B 0:1 (0:0) 10.06. 17:00 -
H. Jelení - Nasavrky 6:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
L. Bohdaneč - Svitavy 0:4 (0:2) 28.05. 17:00 -
Jičín - Třebeš 4:1 (2:0) 14.05. 17:00 -
Prosetín - Skuteč 2:1 (2:0) 29.04. 16:30 -
Pardubičky - Moravská Třebová 4:2 (0:2) 16.04. 16:00 -
Městec - Svitavy 3:2 (2:0) 02.04. 16:00 -
Holice - Libišany 5:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Moravany - Choceň 3:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
Libišany - Lanškroun 8:0 (3:0) 15.10. 14:30 -
Přelouč - Choceň 5:2 (2:1) 01.10. 15:00 -
H. Ředice - Lanškroun 4:0 (2:0) 28.09. 15:30 -
L. Bohdaneč - Přelouč 4:0 (1:0) 25.09. 15:30 -
Moravská Třebová - Lanškroun 0:2 (0:1) 04.09. 17:00 -
Mýto B - Choceň 8:3 (2:0) 07.08. 17:00 -
Moravany - Svitavy 0:3 (0:0) 29.05. 17:00 -
Městec - Luže 4:0 (4:0) 15.05. 16:30 -
Rosice - Žamberk 3:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Holice - Lanškroun 2:5 (2:3) 24.04. 16:00 -
Přelovice - Slatiňany 0:0 (0:0) 15.04. 16:00 -
Třemošnice - Choceň 0:0 (0:0) 13.04. 16:30 -
Pardubičky - Moravská Třebová 3:0 (2:0) 10.04. 15:30 -
Moravany - Městec 3:2 (0:2) 19.03. 15:00 -
Pardubičky - Svitavy 2:0 (1:0) 06.11. 10:15 -
Chrudim B - Svitavy 7:1 (3:0) 09.10. 10:15 -
Luže - Městec 1:2 (1:0) 03.10. 12:30 -
Moravany - R. Bělá 3:1 (2:1) 26.09. 15:30 -
Lanškroun B - Jablonné 0:5 (0:5) 05.09. 17:00 -
Pardubičky - Moravany 2:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
R. Bělá - Proseč 0:4 (0:2) 01.08. 18:00 -
Lanškroun - Holice 2:0 (0:0) 27.09. 15:30 -
R. Bělá - Holice 1:3 (1:1) 13.09. 16:30 -
Prosetín - Svratouch 0:1 (0:1) 06.09. 17:00 -
Městec - Chrudim B 0:3 (0:0) 02.09. 18:00 -
H. Ředice - Pardubičky 4:1 (2:1) 30.08. 17:00 -
Č. Třebová - H. Ředice 1:2p. (0:1) 07.03. 14:00 -
Městec - Litomyšl 1:0 (1:0) 10.11. 13:30