4.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

Bílovec v dohrávce porazil Český Těšín

20

Bílovec doma přivítal Český Těšín

Bezbrankový první poločas

Středeční dohrávka čtvrtého kola krajského přeboru nám nabídla souboj mezi Bílovcem a mezi Český Těšínem. Nyní již k samotnému zápasu.

Bílovec chtěl nadále potvrzovat roli favorita a v tomto zápase jednoznačně před svými domácími fanoušky vyhrát. Domácí byli od začátku mírně lepším týmem, ale hosté za nimi moc nezaostávali. Naopak to byli právě oni, kteří se mohli ujmout vedení, ale Flowarczny svoji šanci neproměnil. Český Těšín v první půli skvěle bránil a Bílovec se dostával na dostřel velmi zřídka. První čtyřicetipěti minutovka se tak nakonec obešla bez branek.

Bílovec rozhodl dvěma brankami v rozmezí pěti minut

Druhý poločas už tak podařený ze strany hostujícího celku nebyl. Domácí se více dostávali do zápasu a měli značnou převahu. Hosté stále hráli z bloku, ale tentokráte se nevyvarovali několika chyb. Ta zasadní přišla v 67. minutě, kdy špatně vystoupila obrana a nevystavila tak útočníka do ofsajdu. Tím byl Střelec a posal domácí do vedení - 1:0. Hosté poté hru více otevřeli a snažili se vyrovnat. Bohužel opět zachybovali a v 71. minutě definitivně potopil jejich šance Socha (který tak opět skóroval proti Českému Těšínu, i když byl zápas anulován) - 2:0. Českému Těšínu došla šťáva a ve zbytku zápasu toho už moc nepředvedli. Bílovec utkání dohrál v klidu a suchém triku a připsal si další vítězství. Český Těšín prohrál po třech vítězstvích v řadě.

V příštím kole hraje Bílovec s Krnovem. Český Těšín hraje doma s Hlubinou.

FC Bílovec
M. Nykš [-] - R. Melecký [-] (65. A. Dluhoš [-] ) , M. Socha [-] (71. D. Dub [-] ) , P. Střelec [-] , Z. Dresler [-] , L. Černín [-] (82. O. Urbančik [-] ) , M. Limanovský [-] , O. Pavlík [-] , J. Tomášek [-] , M. Mikuš [-] (61. T. Socha [-] ) , O. Cverna [-]