1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Přibyslavice zaskočily Moravské Budějovice

31

Střelecky se dařilo především Lopatářovi, který zatížil konto odmácích třemi góly.

Hosté po poločase vedli

Poslední podzimní zápas se domácím vůbec nevydařil. Od ještě vyšší prohry je zachránil svými super zákroky brankář Jelínek. V prvních sedmi minutách čelil tváří v tvář super tutovkám Lopatáře a byl úspěšnější. Kapituloval až ve 27. minutě, kdy se po centru Venhody konečně Lopatář prosadil střelou k tyči - 0:1. O pět minut později fauloval Jelínek aktivního Lopatáře ve vápně a Skrobikowski proměnil nařízenou penaltu - 0:2. Za další dvě minuty proměnil Lopatář dlouhý centr za obranu ve třetí branku, když přeloboval vyběhnuvšího Jelínka - 0:3. V závěru poločasu si ve vápně hostí dávali přednost ve střelbě Škoda s Horeckým, až prvně jmenovaný střílel z otočky mimo branku.

Hosté si vedení pohlídali

Úvod druhé části patřil opět Lopatářovi, který po přihrávce Zaicheka zkompletoval hattrick - 0:4. Domácí poté vrhly všechny síly do útoku, ale  dále než k velkému vápnu se nedostali. Okénka v domácí obraně využil čtvrt hodiny před koncem Zaichek, když z hranice velkého vápna navýšil vedení hostí - 0:5. Poté se dostali konečně ke slovu i domácí. To se podél brankové čáry protáhl Petr Benda a umístíl míč ke vzdálenější tyči - 1:5. Po dalších pěti minutách se prosadil Horecký s pomocí lehké teče hostujícího obránce - 2:5. V závěru poločasu vytáhl Jelínek další super zákrok proti Lopatářovi. Poslední slovo v zápase měli opět hosté, když dvojice Uher a Lopatář si pohrála s osamoceným stoperem domácích a Uher uzavřel brankové konto utkání - 2:6.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): v první půli jsme měli více vyložených šancí a konečně se nám většina podařila proměnit. Druhá půle byla vyrovnanější, ale nám se opravdu podařilo proměnit téměř vše a konečně jsme po dlouhé době brali velmi důležité tři body.