11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020

24. I. Koníř (p.) , 55. J. Kunc , 63. I. Koníř , 85. Z. Prokeš - 30. M. Landsman
15

Dukovany si doma poradily s Počítkami.

První půle nerozhodně

Opět poměrně početná divácká kulisa na tribuně v Dukovanech mohla v prvním poločase vidět celkou vyrovnanou partii. Jako první mohli jásat příznivci domácí, to když v 24. minutě proměnil pokutový kop zkušený matador Ivo Koníř - 1:0. O šest minut pro změnu rozesmutněl domácí příznivce hostující Martin Landsman, který tak vyrovnal na 1:1. Za takového skóre se také odcházelo do šaten.

Dukovany dominovaly

Jakoby domácí fotbalisty o půli někdo pokropil živou vodou, ti vlétli do druhé půle jako uragán. V 55. minutě poslal do vedení domácí fotbalisty Jakub Kunc, v 63. minutě přidal svou druhou branku v zápase Ivo Koníř. Dukovanští byli aktivnější a svého soupeře do žádných šancí příliš nepouštěli. Naopak sami přidali pět minut před koncem čtvrtý gól z kopačky Zdeňka Prokeše a domácí tak berou všechny tři body.

SFK Dukovany 2001
Josef Černý, hráč: První půlka zápasu byla vyrovnaná jak výsledek tak i herně.Do druhého poločasu jsme vstoupily aktivně my a taky jsme vstřelily rychlé dva góly, Počitky jsme ve druhém poločase do ničeho nepustily a zaslouženě díky druhému poločasu jsme vyhráli.

M. Křišťál [-] - M. Jašek [-] , M. Blatný [-] (86. P. Novák [-] ) , J. Černý [-] , Š. Hron [-] , M. Fojtášek [-] , I. Koníř [-] (89. P. Pislcajt [-] ) , P. Sedláček [-] , Z. Prokeš [-] , J. Kunc [-] , D. Viklický [-]