Lukáš Jurnečka

Číslo hráče11
PoziceeSport
Průměrná známka8.2

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1057 (ø 88,08) 15 (ø 1,25) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Lokomotiva - Předměřice 4:1 (3:1) 90 1 0 0 ano
15.08. 17:00 Cidlina B - Lokomotiva 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Lokomotiva - Broumov 5:0 (0:0) 90 2 0 0 ano
30.08. 17:00 Slavia HK B - Lokomotiva 2:2 (1:2) 90 1 1 0 ano
05.09. 17:00 Lokomotiva - Náchod B 3:0 (1:0) 85 85 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Č. Kostelec - Lokomotiva 2:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
26.09. 16:30 Kostelec - Lokomotiva 1:4 (1:2) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Lokomotiva - Třebeš B 2:1 (1:1) 90 1 1 0 ano
16.10. 16:15 Lokomotiva - Stěžery 7:0 (4:0) 72 72 3 0 0 ano
24.10. 14:30 Lokomotiva - Nový HK 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Nové Město - Lokomotiva 0:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
07.11. 14:00 Lokomotiva - Kunčice 9:2 (7:1) 90 4 0 0 ano

Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 6 (ø 6,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 14:00 Lokomotiva B - Neděliště 4:4 (0:2) 0 0 0 0 ne
04.10. 16:00 Lokomotiva B - Lhota B 7:1 (5:0) 90 6 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 6 535 (ø 89,16) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 29 2599 (ø 89,62) 32 (ø 1,10) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 21 1858 (ø 88,47) 44 (ø 2,09) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 25 2098 (ø 83,92) 22 (ø 0,88) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 2 85 (ø 42,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 25 1991 (ø 79,64) 16 (ø 0,64) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 2 92 (ø 46,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 22 1790 (ø 81,36) 11 (ø 0,50) 6 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 4 316 (ø 79,00) 13 (ø 3,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 12 (ø 1,33) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,33)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 12 1076 (ø 89,66) 10 (ø 0,83) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 24 2023 (ø 84,29) 18 (ø 0,75) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 8 396 (ø 49,50) 4 (ø 0,50) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 1 61 (ø 61,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 5 355 (ø 71,00) 5 (ø 1,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 26 1965 (ø 75,57) 3 (ø 0,11) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 28 1870 (ø 66,78) 5 (ø 0,17) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Vysočina | 1.A třída sk. B 5 283 (ø 56,60) 4 (ø 0,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 3 78 (ø 26,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 11 (ø 1,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,44)