9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

--

Budišov veze všechny body z Radešínky

14

Před početnou pouťovou návštěvou se domácím příliš nedařilo a s Budišovem prohráli o tři branky.

Hosté skóre otočili ještě v první půli

Radešínská Svratka začala parádně. Už v 7. minutě našel Pekárek Mužátka a ten ránou z hranice vápna rozvlnil síť za Bajerem – 1:0. Hned za tři minuty bylo srovnáno, když si na zpětnou přihrávku naběhl Horký a skóroval do odkryté branky – 1:1. Ve 26. minutě šli hosté do vedení. Pohlednou akci středem hřiště zakončil střelou podél domácího brankáře Molnár – 1:2. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Po hodiny hry bylo v podstatě rozhodnuto

O výsledku bylo rozhodnuto po hodině hry. V 59. minutě si s domácí obranou pohrál Votoupal a hosté vedli o dvě branky – 1:3. O dvě minuty později nasadil k sólu Karel Nováček a přesnou ránou zvýšil vedení hostů – 1:4. Své šance měli i domácí. Marka však vychytal Bajer a velkou možností pohrdl i Kamarád.

FK TJ Radešínská Svratka
Jaroslav Šoustar, trenér: Podali jsme tragický výkon před početnou pouťovou návštěvou.

M. Petr [-] - J. Chrást [-] (27. L. Gabriel [-] ) , A. Jinek [-] , I. Plhal [-] , M. Šacl [-] , M. Pekárek [-] , M. Mužátko [-] (46. F. Němeček [-] ) , V. Šacl [-] , J. Janů [-] , M. Drdla [-] , Z. Starý [-] (46. P. Kamarád [-] )

FC Budišov - Nárameč z.s.
P. Bajer [-] - M. Molnár [-] , M. Benáček [-] , R. Pavlatovský [-] , O. Mucha [-] , T. Nováček [-] , K. Nováček [-] (78. J. Sedláček [-] ) , L. Horký [-] , M. Votoupal [-] , M. Sedláček [-] (90. O. Doležal [-] ) , Z. Dvořák [-]

ŽK: 41. K. Nováček , 53. M. Sedláček , 53. T. Nováček .
Hráči zápasu: M. Molnár , L. Horký .
Místo: Radešínská Svratka. Počet diváků: 290. Rozhodčí: Bílek Zdeněk - MASOPUST Václav, NENADÁL Pavel.