Jiří Janů
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.8 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK TJ Radešínská Svratka |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 985 (ø 89,54) | 1 (ø 0,09) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Rožná - Rad. Svratka | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Rad. Svratka - Počítky | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Rad. Svratka - Moravec | 3:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 17:30 | Jimramov - Rad. Svratka | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Rad. Svratka - Radostín | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 12:30 | Měřín B - Rad. Svratka | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Rad. Svratka - Doubravník | 4:4 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Vír - Rad. Svratka | 2:1 (1:1) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Rad. Svratka - Hamry | 2:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:15 | Vel. Meziříčí C - Rad. Svratka | 8:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Rad. Svratka - Nová Ves B | 1:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 17 | 1416 (ø 83,29) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 7 | 399 (ø 57,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 24 | 1917 (ø 79,87) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 25 | 2185 (ø 87,40) | 3 (ø 0,12) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 26 | 2267 (ø 87,19) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 8 | 658 (ø 82,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 13 | 1137 (ø 87,46) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 25 | 2215 (ø 88,60) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2302 (ø 88,53) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2288 (ø 88,00) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 13 | 1160 (ø 89,23) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |




