15.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Chotíkov splnil povinnost

85. F. Dolejš (p.) - 53. P. Černý , 61. M. Šlajs , 64. V. Týml , 73. D. Míka
28

Na pažit do Staňkova se přijeli blíže podívat hráči Chotíkova. Vzhledem k pohledu na tabulku byli favoritem právě hosté..

První dějství branku nepřineslo

Úvodních pětačtyřicet minut mnoho fotbalové krásy nepřineslo.

Chotíkovští hráči přistoupili k zápasu s outsiderem poměrně laxně, borci ze Staňkova naopak jezdili a nedovolili soupeři skórovat.

Po poločase tak na tabuli svítil stav 0:0.

Bouřka v kabině probudila hosty

Do druhé půle nastoupili hosté v úplně jiném rozpoložení.

Pohlednými kombinacemi se začali přibližovat svatyni gólmana Jánského, což vyústilo v úvodní branku. Tu si připsal Černý.

Mezi 61. a 64. minutou přidal Chotíkov další dva góly. Prosadili se Šlajs a střídající Týml, který hru velice oživil.

Definitivní konec nadějím Staňkova dal v 73. minutě kapitán hostů David Míka.

Domácí zaznamenali alespoň čestný úspěch. Z pokutového kopu snížil na 1:4 Dolejš.

Chotíkov tak zakončil podzim vítězně a po výhře 4:1 bere všechny tři body.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, hrající trenér hostí: Výhra se nerodila lehce jelikož jsme k zápasu přistoupili lehkomyslně, celý první poločas odchodili a čekali, až se soupeř porazí sám.. Po bouřce v kabině jsme nastoupili do druhého poločasu jako vyměnění, začali jsme běhat, kombinovat a zaslouženě začali navyšovat skóre, které mělo být i přesto daleko vyšší, než ukazuje konečný stav. Povinné tři body.