13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Stříbro svedlo těžkou bitvu s Chotíkovem

28

Papírovým favoritem byli v tomto zápase vzhledem k tabulkovému postavení domácí. Chotíkov však disponuje velikou kvalitou a tak ho není i přes nepřesvědčivé výsledky radno podceňovat..

Bůžek potrestal Kráslovu chybu

Oba týmy se ještě ani nerozkoukali a domácí šli z první pološance do vedení. Bůžek vystřelil za hranicí vápna a jeho nepříliš povedená střela překvapila gólmana hostů.

Po zbytek poločasu se odehrával především tuhý boj ve středu hřiště, který byl plný osobních soubojů. K vidění bylo i několik tvrdších zákroků.

První dějství tak skončilo hubeným vedením Stříbra.

Chotíkov dokázal zápas zdramatizovat

Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, kteří obranu Baníku hodně zlobili.

Stříbro se vinou dobrého presinku muselo častokrát zbavovat míče ihned po jeho získání, což hrálo do karet Chotíkovu.

V 67. minutě se podařilo srovnat Votavovi, který byl na konci rychlého brejku a prostřelil Hrušku.

O chvíli později si ale domácí vzali vedení zpět. Krásnou přihrávku Skopového ještě Bůžek v druhý gól nepřetavil, následnou dorážku do zpola odkryté branky již ano a přiklonil ručičky vah na stranu Baníku.

V posledních vteřinách zápasu nebyl hostům uznán gól na 2:2 a tak Stříbro bere po vyrovnaném průběhu tři body.

TJ Baník Stříbro
Radek Hřebík, kapitán domácích: Vůbec to nebyl lehký zápas. Ve třetí minutě jsme šli do vedení zásluhou Bůžka. Chotíkov se ale čím dál tím více dostával do hry, což vyústilo ve vyrovnávací branku. Naštěstí jsme si vedení vzali zpět a i přes závěrečný tlak Chotíkova bereme tři body.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, hrající trenér hostí: Pro nás smolný zápas ve kterém jsme podali proti velice kvalitnímu soupeři velmi dobrý výkon a alespoň bod jsme si zasloužili. Na Baník jsme byli připraveni a podle toho to také na hřišti vypadalo. Domácí jsme nepouštěli k jejich hře a většina zápasu se odehrála v pro nás bezpečné zóně daleko od branky. Jediné co se nepovedlo a soupeři to velmi pomohlo byl hodně laciný gól v úvodu po střele doprostřed branky. V nastavení nám pomezní sudí neuznal regulérní gól a proto v nás zůstala trocha frustrace.

E. Hruška [-] - T. Bůžek [-] , G. Lanfranchi [-] (90. D. Čoka [-] ) , J. Křehlík [-] , R. Skopový [-] , T. Vejvoda [-] , R. Dyk [-] , D. Tůma [-] (74. A. Kohut [-] ) , R. Hřebík [-] , O. Pavlas [-] (79. J. Pospíchal [-] ) , M. Vyšín [-]

J. Krásl [-] - M. Míka [-] (73. L. Vlk [-] ) , P. Kučera [-] , B. Buchta [-] , M. Prais [-] , D. Míka [-] , J. Vlk [-] , M. Šlajs [-] , P. Černý [-] (83. J. Šulan [-] ) , M. Votava [-] , J. Kluska ml. [-]

ŽK: 67. O. Pavlas , 71. D. Tůma , 90. D. Čoka - 17. M. Prais , 57. M. Šlajs , 70. D. Míka .
Počet diváků: 92. Rozhodčí: Hamouz Jakub - FILLINGER Miloš, SLADKÝ Stanislav.