10.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Staňkov poprvé zvítězil za tři body

15. R. Šindelář - 34. F. Dolejš (p.) , 87. T. Tlustý
27

Do Tlumačova zavítali borci ze Staňkova, kterému úvod sezóny vůbec nevyšel. Vzhledem k tabulkovému postavení a domácímu prostředí byli tak favoritem domácí..

Skóre otevřel Šindelář

Již od samého úvodu utkání bylo patrné, že ho pravděpodobně rozhodne jediná branka.

Ani jeden z hráčů si nechtěl dát nic zadarmo, což se promítlo na velkém počtu osobních soubojů.

V 15. minutě se z ojedinělé šance prosadili domácí, konkrétně Radek Šindelář, který zužitkoval přesnou přihrávku a poslal Tlumačov do vedení.

Na tuto branku však Staňkov dokázal zareagovat. Ve 34. minutě odpískal sudí Ruda pokutový kop ve prospěch hostů. K tomu se postavil Dolejš a přesnou ranou srovnal stav zápasu na 1:1.

Obrat dokonal Tlustý

Druhá polovina utkání nabídla podobný obraz hry, jako ta první.

Oba gólmani byli víceméně bez práce, jelikož se hrálo po většinu času od vápna k vápnu.

Když už to vypadalo, že na řadu přijdou pokutové kopy, vzal na sebe zodpovědnost kanonýr Staňkova Tlustý a tři minuty před koncem otočil zápas ve prospěch hostů.

Tlumačov i přes několik následujících závarů vyrovnat nezvládl a Staňkov si tak odváží tři body za výhru 2:1.

TJ Start Tlumačov
Michal Frček, hráč domácích: Přijel k nám soupeř, proti kterému jsme byli mírným favoritem. Chtěli jsme po dobrých výsledcích pokračovat ve sbírání bodů a na Staňkov jsme si věřili. Bohužel náš výkon jistě ovlivnila široká marodka, která čítá 5 hráčů základní sestavy. Zápas byl spíše bojovný, než že by se jednalo o kvalitní technický zápas přeboru. Oba týmy vystřelily 2x na branku a Staňkov zvítězil 2:1. Příští zápas se popereme o 3 body v Černicích.

J. Touš [-] - D. Žák [-] , J. Malík [-] , J. Minařík [-] , R. Šindelář [-] (20. T. Řezníček [-] ) , K. Hamor [-] (70. J. Brichcín [-] ) , J. Pfeifer [-] , T. Šindelář [-] , M. Tesař [-] , J. Korelus [-] , M. Džugan [-]