2.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Stříbro deklasovalo Staňkov

29

Hosté prožívají hrůzný vstup do sezóny v KPM, jelikož i druhé utkání dostali sedmibrankový příděl..

Skóre otevřel Lanfranchi

Od začátku byli v tomto zápase aktivnější hosté a brzy šli také do vedení.

Ve 14. minutě využil své rychlosti Lanfranchi, který se dostal až do zakončení a bezpečně svou šanci proměnil.

Domácím se poté naskytla šance k vyrovnání, trefili však pouze tyč a následně břevno svatyně gólmana Hrušky.

Před poločasovým hvizdem navýšilo Stříbro svůj náskok, když útočník Bůžek dostal dobrou přihrávku a překonal brankáře Jánského podruhé.

Bůr v síti domácích

Chvíli po poločasové pauze vstřelil svůj druhý gól v zápase Lanfranchi a v podstatě bylo rozhodnuto.

Když tentýž hráč navíc v 68. minutě zkompletoval hattrick, vypadalo to již pro Staňkov na debakl.

Do konce utkání se prosadil ještě Vyšín, Dyk a Tůma a tak si Stříbro po jednoznačném průběhu zápasu veze domů jasnou výhru 7:0 a prozatimní vedoucí příčku v tabulce KPM.

TJ Baník Stříbro
Radek Hřebík, kapitán hostí: Nikdo nevěděl, co od nováčka čekat, ale bohužel moc toho nepředvedl. Od první do poslední minuty lítal od obrany jeden nakopnutý balon za druhým. To moc fotbalové nebylo. Až na dvě šance domácích, kdy nás zachránila vždy tyč nebo břevno, si nic Staňkov nevytvořil. Nás mrzí jen neproměňování šancí, kdyby byl poločas 0:5 nemohl se nikdo divit, ale i tak jsme utkání zvládli dobře a zaslouženě zvítězili.