12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

Buk si s přehledem poradil z Kardašovou Řečicí

16. T. Bačák (vl.) , 20. L. Vondráček , 51. F. Tomšík (p.) , 52. L. Vondráček
17

AC Buk
Václav Picka - předseda klubu: Domácí vstoupili do boje o důležité body bez nějaké bázně. V začátku utkání byli aktivnější, ale bez nějaké vyložené šance. Domácí do hry dostal kuriózní vlastní gól hostí, když brankář nezkrotil malou domů a míč mu pod nohou proklouzl do sítě. Zjevně aktivovaní domácí přidali po 4 minutách druhý gól. Do konce poločasu se hrála bojovná, ale vyrovnaná partie. V druhém poločase začali hosté aktivněji. Snažili se ovládnout hru, ale domácí byli bojovní, nevypouštěli žádnou příležitost a z jedné se kolem stopera hostů hnal do šance Hamerník. Byl faulován a následovala penalta. Tu domácí využili. O 2 minuty později po centru zvýšil už na 4-0 Vondráček. Domácí neustále bojovali s dobrým fotbalem předvádějícím soupeřem. Řečice se postupně dostávala do tlaku a několik výborných zákroků musel předvést domácí gólman. S přibývajícím časem se hosté přestali prosazovat a domácí si pohlídali náskok. Hrál se oboustranně bojovný fotbal s dobrým řízením ze strany rozhodčích. Domácí si vítězství svou bojovností zasloužili, předvedli týmový výkon.