8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

--

--

6. D. Frühauf , 16. D. Frühauf (p.) , 21. J. Havel , 73. D. Frühauf (p.) - 53. F. Cihla (p.) , 58. F. Cihla , 89. F. Sedlák
18

Do Nové Bystřice přijelo Dolní Bukovsko. Domácí začali od začátku potvrzovat roli favorita a rychle vedli 3:0. Poté přišlo vyloučení jejich gólmana a zápas se zdramatizoval.

TJ Jiskra Nová Bystřice
David Frühauf - hráč: Před zápasem jsme si říkali, že musíme k soupeři přistoupit s pokorou, i přesto, že body z venku moc nevozí a hlavně jsme chtěli navázat na venkovní vítězství z Buku a potěšit naše fanoušky dobrým fotbalem a vítězstvím. Začátek nám vyšel a po 20 minutách svítil na ukazateli stav 3:0, všechno nasvědčovalo tomu, že přidáme ještě další branky a zápas v poklidu dohrajeme, ale přišel nešťastný okamžik v podobě těžké malé domů, kdy musel náš brankář zahrát rukou, aby zabránil gólu a byl vyloučen. Do brány musel ze střídačky nastoupit dorostenec Adama Janata, který má v popisu práce spíše góly střílet než chytat. Poločas jsme dohráli s nulou a ještě mohli přidat nějaký gól z brejku. Druhá půle byla o tom, že jsme chtěli dobře bránit a vyrážet k rychlým brejkům, ale soupeř nám poměrně rychle dal dvě branky a začali jsme se bát o výsledek. Z penalty jsme přidali čtvrt hodinu před koncem pojistku na 4:2 a po vyloučení hostujícího hráče jsme měli spoustu příležitostí ke vstřelení dalších gólu, bohužel se tak nestalo a tak hosté v poslední minutě ještě korigovali na konečných 4:3. Za tři body jsme samozřejmě rádi, i když jsme si dobře rozehraný zápas vlastními chybami zbytečně zkomplikovali.

P. Podolský [-] - V. Brabec [-] , R. Schmidt [-] , M. Feytl [-] (82. T. Kratochvíl [-] ) , O. Brus [-] (24. A. Janata [-] ) - R. Schramhauser [-] , P. Bobál [-] , J. Schramhauser [-] , D. Frühauf [-] - P. Celý [-] , J. Havel [-]