13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Boršov nad Vltavou doma nezaváhal.

24

Domácí tým přivítal doma rezervu Trhových Svinů. Ta tři zápasy nebodovala a nějaké body chtěl přivést z Boršova nad Vltavou. Domácím se sice podzim tolik bodově nedaří, ale body na svém hřišti nerozdávají.

Jan Gruber poslal domácí do vedení

Domácí tým začal lépe, ale z úvodního tlaku nic nevytěžil a šance hlavně zahazoval. Nakonec se Boršov nad Vltavou přeci jen dočkal a Jan Gruber poslal svůj tým do vedení 1:0. Do konce poločasu byl Boršov lepším týmem, ale žádnou další šanci neproměnil.

Radek Řežáb zvýšil vedení.

Druhý poločas se obraz hry nezměnil a domácí tým měl opět více míč na svých kopačkách. Brzo přišla i druhá branka, kterou vstřelil Radek Řežáb 2:0. Pohodlné vedení, ale domácí nevydrželo dlouho. Po deseti minutách vrátil hosty do hry Jan Gažák 2:1. Víc už toho rezerva Trhových Svinů nezvládla. Naopak Filip Pokorný přidal pojistku na výhru svého týmu 3:1. V posledním kole jede Boršov nad Vltavou do Hrdějovic. Rezerva Trhových Svinů přivítá rezervu Malše Roudné.