4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Dříteň porazila rezervu Trhových Svinů

26

Dříteň přivítala na svém hřišti nováčka z Trhových Svinů a chtěla už bodovt naplno. Nakonec může být po zápase spokojena.

Dříteň poslal do vedení Michal Strapáč

Dříteň se do soupeře pustila s vervou, ale nedařilo se jí vstřelit branku. To se povedlo až pár minut před odchodem do kabin, když se trefil Michal Strapáč 1:0. Do konce poločasu už branka nepadla a tak se šlo do kabin za vedení domácích.

Dříteň zápas dovedla ke třem bodům

Po příchodu z kabin se domácí tým dostal do vedení o dvě branky. To, když se trefila posila Pavel Picka 2:0. Hostujicí tým, ale zadělal na drama. Zdeněk Šafránek snížil na 2:1. Domácímu týmu se, ale povedlo pět minut před koncem přidat pojistku. Zkušený Jaroslav Klimeš pojistil tři body domácím 3:1. Příští kolo jede Dříteň do Hrdějovic. Trhové Sviny přivítají Chvalšiny.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Chtěli jsme konečně vyhrát a to se nám podařilo a myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě, tak snad nás to nakopne a začne se nám dařit ,příští týden se budeme body snažit potvrdit v Hrdějovicích