12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

--

20. E. Janeček , 23. F. Vávra - 15. M. Benda , 28. P. Cepák , 64. J. Hála (p.)
20

Nová Ves hodně potrápila favorizové Roudné a po zápase z jejich kabiny znělo: Minimálně remíza by tomu slušela. Rozhodčí měl s krocením hráčů hodně práce. Prohlédněte si fotky ze zápasu.

První poločas

Svěřenci trenéra Tomáška čekala v Nové Vsi těžká šichta. A to přesto, že Nová Ves v poslední době neoplývá dobrou formou a po dobrém startu ročníku se propadá tabulkou. Hosté se dostali do vedení díky nejlepšímu střelci I.A Bendovi. Ten v 15. minutě zakončil akci Cepáka a Hroudy a poslal míč pod břevno brány, kterou tentokrát už střežil Bartizal. Domácí si přichystali rychlou odpověď. Pech Kučeru ještě nepřekonal, ale na pozdější střelu Janečka už neměl nárok - 1:1. A ve 23. minutě už Nová Ves vedla! Vávra se opřel do míče a poslal ho zpoza vápna do růžku - 2:1. Bláznivou čtvrthodinu ukončil hostující Vlk (v zápise chybně uveden Cepák). Bartizal se po jeho ráně natahoval marně.

Druhý poločas

Rozhodující okamžik přišel v 64. minutě. Benda vtrhl do vápna, byl podkopnut a sudí nařídil penaltu. Tu proměnil Hála a trefil se popáté v řadě. V 69. minutě putoval pod sprchy domácí Janeček. Ten nejprve nesouhlasil s odpískanou penaltou. "Vždyť to nebyla žádná penalta! To už si z nás děláš srandu! Prober se," řekl sudímu Kollmanovi. O pět minut později pak sudímu sdělil: "To nebyl žádný faul! Vždyť fauloval první! Co to pískáš! Ty nejsi normální!" Za to viděl druhou žlutou a tedy červenou kartu. Ani poté si Janeček neodpustil poznámku: "Vyse* se na to příště, seš hroznej!"

Domácí už vyrovnat i přes velmi nervózní závěr duelu nedokázali.