2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Divoká přestřelka skončila remízou

24

Větřní přivítalo v prvním kole silný Boršov nad Vltavou a byla z toho nádherná přestřelka, která se musela divákům líbit.

Patrik Podskalský se trefil už v deváté minutě

Začátek zápasu patřil domácím a Patrik Podskalský poslal svůj tým do vedení 1:0. To netrvalo dlouho a Radek Řežáb brzo vyrovnal 1:1. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, až poslal hosty do vedení Filip Pokorný 1:2. Ale ani hostům vedení nevydrželo dlouho a Patrik Podskalský ještě před přestávkou vyrovnal. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Přestřelka pokračovala

Po příchodu z kabin pokračovala atraktivní podívaná a domácí střelec Petr Gutheis poslal domácí tým do vedení 3:2. Hostujicí Enver Lepša, ale zase vyrovnal a začínalo se od nuly 3:3. O tři minuty později otočil výsledek zkušený Jan Gruber 3:4. Dramatický zápas pokračoval dál a domácí Jiří Dvořák vyrovnal 4:4. Za chvíli bylo vše zase jinak. Filip Pokorný svou druhou brankou v zápase poslal hosty znovu do vedení 4:5. To zbývalo do konce zápasu pouhých pět minut. Domácí tým to, ale nezabalil a dvě minuty před koncem vyrovnal Michal Votýpka 5:5. Divoký zápas skončil vysokou remízou. Větřní čeká za týden Frymburk. Boršov nad Vltavou přivítá doma Malše Roudné B.