--

Hodonínský Sasín čtyřmi brankami popravil Vsetín

84. P. Hořelica (p.) - 18. R. Sasín , 25. R. Sasín , 34. R. Sasín (p.) , 45. R. Sasín
8

Vsetín hostil na svém hřišti fotbalisty z Hodonína a v první půli musel přihlížet střeleckému koncertu hostujícího Sasína. Ten zaznamenal již do půle čtyři branky a de facto rozhodl o vítězi tohoto duelu. Hosté ve druhé půli kontrolovali výsledek, domácím se v závěru podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch.

Hostující Sasín vstřelil čtyři branky

Hodonín po sestupu do divize zahájil novou sezónu za návratem do MSFL na jedničku. Na hřišti Vsetína si připsal hladkou výhru a vybojoval první tři body do tabulky. Čtyřmi góly se na tom podílel Radek Sasín. Sobotní duel měl jednoho hrdinu, kterým byl hodonínský Radek Sasín. Ten ve Vsetíně střelecky vynikl a pro Hodonín vystřelil první divizní body. “Naftaři” se netají okamžitým návratem do třetí nejvyšší soutěže a v prvním soutěžním duelu vykročili za svým plánem. Skóre utkání se poprvé měnilo v 18.minutě, kdy se Sasín prosadil poprvé. O sem minut později už to bylo o dva gól, když se trefil tentýž hráč. Hodonínský fotbalista byl při chuti a za dalších devět minut zkompletoval hattrick. Ještě do přestávky dokázal vstřelit i čtvrtý gól a završil tak poločas snů.Po přestávce už se Hodonín nemusel nikam hnát. Čestné branky se nakonec dočkal také domácí výběr. Šest minut před závěrečným hvizdem proměnil pokutový kop Hořelica a snížil z pohledu Vsetína na konečných 1:4.

Domácí vstřelili v závěru branku

Z webu FC Vstín:

Minulý rok třetiligový FC Hodonín se představil na Vsetíně kvalitní důraznou a rychlou hrou. Které jsme my moc nekladli odpor, bohužel. Všechny čtyry góly soupeře vstřelil  již  první půlce hráč č.7,  Radek Sasín. V prvním poločase nám soupeř důrazně připoměl, že sezóna začala a my bychom měli na hřišti začít každý u sebe a nehledat chyby u druhých.   FK Hodonín bude bezesporu patřit k týmům, které budou hrát špici naší divize. Soupeř vyhrál v prvním poločase naprosto zaslouženě. Druhý poločas už se vlastně jen dohrával.

FC Vsetín
web FC Vsetín: Co se týká hodnocení mého týmu, nemám co hodnotit. Podali jsme velmi slabý podprůměrný výkon, včetně hráčů, kteří by měli tvořit osu týmu. Absence hráčů neomlouvají. Hodonín dal v prvním poločase čtyři branky a druhý poločas se jen dohrával. Musíme si sednout, vyříkat určité věci a začít pracovat tak, abychom se rapidně zlepšili, řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašskýfotbal.cz

FK Hodonín
web Hodonína: První zápas nám vyšel na jedničku a ze Vsetína vezeme vysokou výhru.

FC Vsetín
J. Eliáš [-] - J. Maček [-] , M. Mydlář [-] (78. V. Kocourek [-] ) , R. Zuzaňák [-] , D. Dulík [-] - R. Bublák [-] , D. Řeřucha [-] , P. Naňák [-] , M. Jaroš [-] , V. Surovec [-] (70. A. Smilek [-] ) - P. Hořelica [-]

FK Hodonín
M. Petráš [-] - P. Dione [-] , P. Bohun [-] , P. Švantner [-] , D. Michna [-] , O. Konečný [-] , R. Sasín [-] (90. S. Čížek [-] ) , P. Kyselka [-] (61. J. Křižka [-] ) , V. Žák [-] (79. J. Hromek [-] ) , J. Chromeček [-] , D. Helísek [-]

ŽK: 54. D. Dulík , 77. M. Jaroš , 79. P. Naňák .
Hráči zápasu: P. Hořelica - D. Helísek , R. Sasín .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: ŽUROVEC David - ČÁSTEČKA Michal, KONTORŠIKOV Maxim.