20.08.2019 00:30 0
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Divize E, 2019-2020

19.08.2019 16:20 0

Další kolo Divize E ročníku 2019/2020 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dalšího dějství. Hlasovat můžete do středy 21. srpna 2019.

Celostátní článek

SportFotbal SESTAVA ROKU - Jak vypadá nejúspěšnější jedenáctka České republiky minulé sezóny?

19.08.2019 15:57 0

Fotbalový ročník 2019/20 se v mnoha soutěžích již rozběhl, ve zbylých začíná o nejbližších víkendech. Je tak nejvyšší čas vyhodnotit anketu SportFotbal SESTAVA ROKU, ve které se na webu fotbalunas.cz hlasovalo v jednotlivých soutěžích pro ty nejlepší hráče roku. A my nyní uveřejňujeme hvězdnou sestavu roku - složenou z hráčů, kteří vyhráli ve své soutěži a nasbírali nejvíce hlasů ze všech fotbalistů ČR!

Reportáž

V olomouckém derby se z výhry radovala posílená HFK

18.08.2019 19:00 Divize E 11

Olomoucké derby bylo vidění v Nových Sadech, kam zavítalo nedaleké holické HFK. Hosté se před podzimní částí hodně posílili a na jejich výkonu to bylo znát. Holičtí o své výhře rozhodli již v prvním dějství, kdy se jim podařilo vstřelit tři branky. Domácí ve druhém poločasu výsledek pouze korigovali.

Reportáž

Nováček z Brumova dokázal uhrát bezbrankovou remízu ve Strání

18.08.2019 18:52 Divize E 11

Fotbalisté ze Strání hostili hráče z Brumova a v paměti měli určitě vysokou výhru z MOL cupu v poměru 4:0. Hosté se však z této prohry náležitě poučili a po velmi dobrém taktickém výkonu  uhájili bezbrankovou remízu. Výborný výkon podal brankář Brumova Pavel Vaculík, který dokázal udržet čisté konto.

Reportáž

Kozlovice dokázaly vyhrát ve Všechovicích

18.08.2019 18:46 Divize E 11

Tři sta fanoušků sledovalo premiéru Všechovic v divizní skupině E. V souboji s Kozlovicemi však byli mírným favoritem hostující hráči. V prvním poločasu se diváci branky nedočkali. Utkání nakonec rozhodl dvacet minut před koncem hostující Schlehr.

Reportáž

Skaštice v posledních patnácti minutách převálcovaly Šumperk

18.08.2019 09:34 Divize E 11

Skaštice v středu odehrály pohárový duel proti druholigové Líšni a tak se čekalo, zda se v duelu se Šumperkem na hráčích únava nějak projeví. Domácí se ujali vedení brankou do šatny, hosté srovnali v úvodu druhé půle. Skaštice v posledních patnácti minutách doslova převálcovali Šumperk, kdy vstřelily tři branky a připisují si první historické divizní body.

Reportáž

Vsetín po výpadku s Hodonínem dokázal vyhrát v Přerově

18.08.2019 09:22 Divize E 11

Utkání v Přerově nemělo vyloženého favorita, domácí celek však utkání se Vsetínem nezvládl a přišel o všechny tři body. O výsledku utkání se rozhodlo již ve 4. minutě, kdy si domácí Masný vstřelil vlastní branku. Hosté pak hubený náskok udrželi až do konce.

Reportáž

Hranice v sobotu loupily v Bzenci

18.08.2019 09:11 Divize E 11

Do Bzence zavítali v sobotu fotbalisté z Hranic a byli v tomto duelu favoritem. Kritická byla pro domácí celek především sedmiminutovka po půlhodině hry, kdy hosté dokázali vstřelit hned tři branky. Domácím se podařilo pouze snížit, kdy čestný úspěch zaznamenal zkušený Šmahaj.

Reportáž

18.08.2019 08:55 Divize E 11

Šlágr kola se hrál v sobotu v Hodoníně, kam přicestoval loňský divizní vítěz ze Slavičína. Zajímavé utkání přineslo čtyři góly a především geniální branku slavičínského kapitána Petra Švacha, který se trefil ihned po rozehrání centru z poloviny hřiště a nachytal domácího brankáře na "hruškách". Zápas nakonec skončil spravedlivou remízou.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Divize E - "Zázemí ve Strání je na Divizi nadstandartní. Lidi tady fotbal milují a na zápasech to jde hodně znát", říká Honza Michalec

Divize E
15.08.2019 18:53 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

TOP FOTKY TÝDNE: Pelta

15.08.2019 13:09 0

Prim v nejlepších snímcích uplynulého týdne hraje návštěva jabloneckého bosse Miroslava Pelty na zápase béčka jeho klubu! Najdete i žíznivého důchodce, lavičku v dobré náladě či kombajn těsně vedle hřiště. Dostalo se i na fanoušky či sudího v montérkách!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Divize E, 2019-2020

14.08.2019 18:12 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Radek Horák, příznivec klubu z Přerova. Jeho tipy najdete níže.

Článek

Anketu o hráče roku ve Zlínské 1. B třídě skupině B opanoval brankář Mladcové Petr Kupka

13.08.2019 18:55 0

Máme zde výsledky hlasování o Hráče roku Zlínské 1. B třídy skupiny B. V naší anketě SportFotbal SESTAVA ROKU tentokrát vyhrál brankář Mladcové Petr Kupka. Na druhém místě se umístil jeho spoluhráč Michal Kraváček. Na třetím místě skončil hráč Jaroslavic Šimon Polách. Děkujeme za Vaše hlasy. Již brzy uvedeme na fotbalunas.cz jedenáctku nejúspěšnějších hráčů roku, ze které se bude losovat o ceny pro trojici výherců.

Článek

Hráčem roku se ve Zlínském Krajském přeboru stal skaštický Zdeněk Konečník

13.08.2019 18:45 0

Máme zde výsledky hlasování o Hráče roku Zlínského krajského přeboru. V naší anketě SportFotbal SESTAVA ROKU tentokrát vyhrál útočník Skaštic Zdeněk Konečník, který se stal zároveň i nejlepším střelcem soutěže. Na druhém místě se umístil fotbalista Štítné nad Vláří Tomáš Liška. Na třetím místě skončil hráč Bystřice pod Hostýnem Jakub Juráň. Děkujeme za Vaše hlasy. Již brzy uvedeme na fotbalunas.cz jedenáctku nejúspěšnějších hráčů roku, ze které se bude losovat o ceny pro trojici výherců.

FOTOSERIÁL: Ultra Week

13.08.2019 10:06 0

K předním českým groundhopperům patří Martin Stránský, který působí pod značkou Ultra Week. Víkend co víkend vyráží do různých koutů republiky, aby zhlédl zápas na dosud nanavštíveném fotbalovém hřišti. Koukněte na jeho fotky z jarních bojů!

SESTAVA KOLA - 2.kolo Divize E, 2019-2020

12.08.2019 18:32 0

Úvodní kolo Divize E ročníku 2019/2020 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče úvodního dějství. Hlasovat můžete do středy 14. srpna 2019.

Reportáž

Šumperský Nimrichtr rozhodl v závěru o výhře nad Všechovicemi

11.08.2019 20:01 Divize E 8

Šumperk přivítal na svém stadionu nováčka ze Všechovic a na výhru se hodně nadřel. V prvním poločasu padlo po jedné brance na každé straně. Ve druhém dějství se nejdříve oba celky přetahovaly o vedení. Šumperský Nimrichtr nakonec rozhodl v závěru o výhře domácího mužstva.

Reportáž

V karetním mariáši dokázaly v závěru Kozlovice zlomit odpor Bzence

11.08.2019 19:53 Divize E 8

Kozlovice hostily celek z Bzence a první půli jen přihlížely dvěma trefám hostujícího Kasaly. Druhá půle přinesla karetní mariáš rozhodčího Dudka a také velký obrat domácího týmu. Nervózní utkání nakonec rozhodl domácí Nekuda. V zápase bylo k vidění hned jedenáct žlutých karet a také dvě červené.

NOVINKA: Vložte foto, ohlas či report k zápasu. Získáte tak šanci vyhrát poukaz na nákup fotbalového zboží!

11.08.2019 17:43 0

Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy.