26.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tři Dvory zvládly souboj o titul přeborníka okresu

17

Těžký soupeř, velké vedro, vyrovnaný zápas. Ale góly dávali pouze domácí a hosté trefovali jen tyče. Tři Dvory se tedy staly mistrem okresu.

Přeborníka okresu si vybojovaly Tři Dvory

Těžký soupeř čekal v posledním kole na vedoucí celek soutěže - Jestřabí Lhota. Ale domácí si zkušeně došli pro tři body a mohou slavit titul.

TJ Tři Dvory
Vladimír Novák, trenér: Poslední zápas sezóny se hrál za úporného vedra. V kabině jsme si řekli, že budeme co nejdéle držet balon, což se nám od začátku dařilo. Běžela 32.minuta, ke střele napřáhl Javorek a nedal Málkovi šanci. Uklidňující branku si v 52.minutě připsal Linhart. Ke konci neúnavný Javorek navýšil na 3:0 a to už jsme věděli, že se bude slavit a na 4:0 završil ještě Slezák.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
František Machurka, trenér: Z mého pohledu to byl vyrovnaný zápas, i když výsledek tomu neodpovídá. My jsme ale trefili třikrát tyč a další dvě stoprocentní šance jsme zazdili. To soupeř byl efektivnější. Je prostě znát, že má ve svém středu hráče, kteří hráli vyšší soutěže a balón je u nohy poslouchá.

J. Černý [-] - T. Javorek [-] , F. Suchánek [-] (72. I. Pokorný [-] ) , D. Brunclík [-] , O. Novák [-] , L. Slezák [-] , V. Novák [-] , L. Kmoch [-] , P. Stempák [-] , M. Linhart [-] , M. Müller [-]

L. Málek [-] - J. Hron [-] (76. A. Hojda [-] ) , M. Klička [-] , M. Mikeš [-] , O. Martínek [-] , P. Kesner [-] (56. T. Robovský [-] ) , M. Skalický [-] , D. Záhora [-] , L. Týma [-] , P. Kureš [-] (46. T. Kubíček [-] ) , A. Krupka [-]

Hráči zápasu: J. Černý , T. Javorek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PLUHAŘ Luboš - KUKAL Zdeněk (N), STANĚK Josef (N).