23.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

Jestřábka rozhodla proti deseti až ve druhém poločase

4. L. Týma , 20. O. Martínek , 71. O. Martínek , 86. A. Krupka , 87. P. Kesner - 8. M. Mikeš (vl.)
17

Jen s deseti hráči se rval tým Dobrého Pole o solidní výsledek v Jestřabí Lhotě. Ale v závěru docházely síly a domácí definitivně rozhodli.

Dobráč bojoval statečně

Dobráč je opět v potížích se sestavou a přijel jen s deseti hráči. Do branky musel Batamag Salomon Sylvain Honore, protože chyběla tradiční opora Standa Neveselý.

Domácí šli již po čtyřech minutách do vedení gólem Ladislava Týmy - 1:0, ale po třech minutách bylo srovnáno, když se mezi střelce zapsal vlastním gólem lhotecký Martin Mikeš - 1:1.

Do poločasu ale stihli domácí strhnout vedení proti obětavě hrajícím Dobropolským po brance Ondřeje Martínka - 2:1.

Jestřábka soupeře přejela

Bohužel síly deseti statečných vydržely jen poločas a Jestřábka si došla bezpečně pro tři body.

Sokol Dobré Pole
Ondřej Štefančík, hráč: I přesto, že jsme přijeli bez brankáře a pouze v deseti bych řekl, že jsme hlavně v prvním poločase podali více než obstojný výkon. Samozřejmě jsme hlavně bránili, ale s našimi ojedinělými protiútoky měli domácí problémy. V druhé půli nám už docházely síly a navíc jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a nedůrazu v bránění, z čehož pramenily tři zbytečné góly.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
L. Málek [-] - L. Týma [-] (37. T. Robovský [-] ) , T. Kubíček [-] (46. J. Věříš [-] ) , M. Skalický [-] , D. Týma [-] , A. Krupka [-] (88. A. Hojda [-] ) , P. Kesner [-] , O. Martínek [-] (89. F. Čáslavský [-] ) , M. Klička [-] , J. Hron [-] , M. Mikeš [-]

S. Batamag [-] - J. Flieger [-] , T. Jícha [-] , O. Štefančík [-] - F. Krejčí [-] , M. Vnuk [-] , B. Nneji [-] , J. Žirovnický [-] - E. Nana [-] - M. Kosmata [-]

ŽK: 40. F. Krejčí .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: UHER Jiří - MACHURKA František (N), ŠŤASTNÝ Petr (N).