14.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

10

Hulínská Admira přivítala na svém hřišti fotbalisty z Tečovic a očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Domácím hráčům vyšel skvěle vstup do utkání a už ve čtvrté minutě vedli po brance Tabary. Hosté po přestávce srovnali, ale přišli také o vyloučené Shejbala. Admira přesilovku využila, kdy Barták vsítil vítěznou branku.

Domácí Admira šla Tabarou do vedení

"Utkání o ,,bronz' jsme začali lépe my, již ve 4. minutě pronikl do vápna Motal, jeho střelu branař vyrazil před sebe a dobíhající Tabara střelou k levé tyči otevřel skóre a rázem to bylo 1:0. Pak se utkání, hrané ve velkém vedru odehrávalo spíše ve středu pole a další šance přišla až ve 27. minutě, kdy po centru Prokopa na zadní tyč poslal Tabara míč ve skluzu těsně vedle levé tyče. Ve 32. minutě ze opět Tabara dostal zleva až před branaře, ten ale jeho střelu vyrazil nohou na roh. Ve 35. minutě ještě trefil Motal levou tyč branky hostí. Opět jsme tak přes mnoho šancí vedli v poločase jen 1:0", viděli průběh prvního poločasu fotbaloví činovníci Hulína na svém webu.

Domácí Barták zápas nakonec rozhodl

Do půle tak odcházeli domácí s jednobrankovým náskokem, kdy další branky nepřidali. "To se nám vymstilo hned ve 47. minutě, kdy hosté po centru z pravé strany a přesné hlavičce k pravé tyči vyrovnali na 1:1. V následné strkanici v našem vápně byl vyloučen hráč hostí, který strčil do branaře Vajdy. Naše vedení nám vrátil zkušený Barták v 54. minutě, kdy po narážečce se Zavadilem na vápně se dostal před branaře a s přehledem šanci proměnil na 2:1. Jenže hosté i v deseti nic nevzdávali, chtěli vyrovnat a tlačili se k našemu vápnu. Nejblíže k vyrovnání byli v 87. minutě, kdy musel Vajda u levé tyče likvidovat střelu z blízka na roh. Těsné vedení jsme tak uhájili, což pro nás znamenalo posun v tabulce na třetí místo právě před Tečovice", hodnotí zápas o třetí místo hulínští fotbaloví funkcionáři.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: V sezoně jsme tak historicky uhráli nejlepší umístění v naší ůčasti v 1.B. třídě a také zisk 49 bodů je rekordních, za což patří celému kádru za předváděnou hru a výsledky poděkování.

TJ Sokol Tečovice
Vladimír Kundera, funkcionář:

D. Vajda [-] - M. Jurášek [-] , L. Čevora [-] , J. Barták [-] - J. Kubo [-] , Z. Prokop [-] , J. Miklík [-] (46. A. Absolon [-] ) - P. Motal [-] , I. Csomor [-] , A. Tabara [-] (68. M. Karamon [-] ) - M. Zavadil [-]

Z. Jokl [-] - D. Kysučan [-] , L. Balcárek [-] , V. Šnajdr [-] , D. Chovanec [-] - J. Vopatřil [-] , A. Ondík [-] , R. Závoda [-] (87. L. Soják [-] ) , M. Dorazín [-] - D. Dorazín [-] , L. Shejbal [-]

ŽK: 43. I. Csomor , 86. M. Karamon , 89. J. Kubo - 47. R. Závoda , 82. D. Kysučan . ČK: 47. L. Shejbal .
Hráči zápasu: J. Barták - L. Balcárek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: VOBOŘIL Václav - MRŇKA Antonín (N), ZAPLETAL Petr (N).