14.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

44. F. Toman , 68. F. Toman
16

Loučtí znovu zjistili, jak je důležité míti Filipa Tomana.

Domácí po půli vedli

V Lukách se v nedělním odpoledni hrálo vyrovnané utkání a bezstarostný fotbal. Ze třech bodů se nakonec radovali domácí, kteří se v každém poločase jednou trefili. Rozhodující byla povedená kombinační akce domácího celku ze 44. minuty, na jejímž konci stál ostrostřelec Filip Toman - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Když se ten samý hráč prosadil i v 68. minutě, tak domácí vedli o dvě branky - 2:0. V posledních dvaceti minutách oba celky už jen dohrávaly sezónu z povinnosti.

Loučtí měli jistě vyšší ambice. Útěchou pro ně je koruna pro krále střelců, kterou si vystřílel Filip Toman. Ten vstřelil 28 branek a o tři góly předčil Ganzwohla z Velkého Beranova. S louckým dresem se rozloučil Filip Vomela, který míří do Sapeli Polná.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou (web): Áčko se se sezónou rozloučilo vítězně. Rozdílovým hráčem byl tradičně Filip Toman, který vstřelil obě branky Luk.

J. Kanswohl [-] - T. Pokorný [-] , P. Hintnaus [-] , M. Zámostný [-] , F. Toman [-] (90. M. Poláček [-] ) , F. Vomela [-] (79. Š. Kreigsmann [-] ) , M. Bratršovský [-] , P. Navrátil [-] , L. Vařejka [-] (70. I. Kucarov [-] ) , P. Číhal [-] , M. Kubeš [-]