23.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Nýrsko trápilo Rokycany

25

Rokycanům v utkání s bojovným Nýrskem nakonec stačila jediná branka

Ženíšek otevřel účet zápasu

V tomto utkání byly favoritem Rokycany, kterým patří první příčka. Nýrsko ale nemělo co ztratit, navíc hrálo v domácím prostředí a tak se čekala vyrovnaná bitva.

První poločas byl vyrovnaný, oba celky si vytvořily dvě, tři větší šance. Z těch se ujala pouze jediná a to na straně hostů. Ve 26. minutě se k míči dostal Ženíšek a nedal Moravcovi v bráně Nýrska šanci.

Okula se snažila ještě zbylých dvacet minut o vyrovnání, na Houdka si však nepřišla.

Po pětačtyřiceti minutách byl tak stav zápasu 0:1.

Skóre už se neměnilo

I druhé dějství bylo vyrovnané a hrál se pohledný fotbal.

Domácím se bohužel pro ně nedařilo Houdka překonat, ačkoliv k tomu možnosti byly.

Zkušená obrana Rokycan však všem pokusům o vyrovnání zamezila a tak si hosté po vyrovnaném zápase připisují další tři body do tabulky.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Spíše remízový zapas, kdy rozhodla jedna situace. Zahráli jsme si ale dobrý fotbal, což je podstatou našeho snažení. Škoda, omlouvám se tipujicim, příště už to vyjde.

J. Moravec [-] - I. Varga [-] (81. J. Pavlík [-] ) , I. György [-] , P. Výtisk [-] , M. Lucák [-] , M. Brož [-] , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] (87. J. Kopřiva [-] ) , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] , D. Kotlan [-] (74. M. Valenta [-] )