20.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

22

Petřín potvrdil roli favorita a porazil Chotíkov..

Zranění Pechlera zastínilo branku domácích

Šlágr 20. kola KP začali lépe domácí, kteří se dostali do několika možností, gólmana Chotíkova však nepřekonali.

V 16. minutě přepadl přes hráče Petřína Pechler, upadl na hlavu a zapadl mu jazyk. Díky včasné pomoci všech přítomných mu byl jazyk uvolněn a následně byl převezen do nemocnice. Tímto přeji za celý portál fotbalunas.cz Jirkovi rychlé uzdravení.

Úvodní gól se podařilo vstřelit aktivnějším domácím, ve 39. minutě se prosadil Bendl.

První dějství tak skončilo 1:0 pro bíločervené.

Petřín si výsledek pohlídal

Domácí celek měl nadále více ze hry a Chotíkov s velkými problémy odvracel útoky Petřína.

V 64. minutě přidal druhý gól Bednář po pěkné akci.

V rozmezí 71. a 72. minuty se navíc gólu dočkali Lisý a Šimáně a o osudu utkání tak bylo definitivně rozhodnuto.

Čestnou branku na 1:4 vstřelil na konci 79. minuty chotíkovský Šulan.

Poslední slovo měli ale opět domácí, konkrétně Škarda který upravil na konečných 5:1 pro Petřín Plzeň.

FC Chotíkov 1932
Petr Nykles, trenér hostí: Do utkání jsme šli s velikým očekáváním, jelikož se nám na tohoto soupeře daří. Bohužel jsme předvedli mizerný výkon a soupeř zaslouženě vyhrál. V prvním poločase se nám ošklivě zranil Pechler, který spadl na hlavu a zapadl mu jazyk, díky včasné pomoci soupeře a pomezního rozhodčího Bureše však odešel do sanitky po svých. Ve světle této události tak jde fotbal úplně stranou a důležité je, že Jirka bude v pořádku.