22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Lomnice si doma poradila s Velenicemi

17

Lomnice doma přivítala trápící se Velenice, které na jaře ještě nevyhrály. Lomnnice doma nic nepřipustila a vyhrála 2:0.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák (trenér): Do utkání jsme vstoupili dobře a již v 11´minutě po chybě hostujícího brankáře vstřelil branku Vojta Glaser. Během prvního poločasu jsme ještě nastřelili tyč a měli i další příležitosti, ale bohužel navýšit skore se nám nepovedlo. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo po pěkné akci dát na 2:0, když zakončoval Petr Krejník ml. Po zbytek zápasu jsme dá se říci utkání kontrolovali a už ani my a ani soupeř jsme si šance nevytvořili. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě a teď už se zase musíme soustředit na další utkání venku, kdy nás ve Studené nebude čekat nic lehkého.