P. Pancíř 20. (p.)
P. Krejník 59.
2:0
(1:0)
 
 
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

20.04.2019 17:00

18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Lomnice vyhrála podruhé za sebou


Branky


20. P. Pancíř (p.) , 59. P. Krejník
16

Lomnice přivítala doma Bystřici, které velmi reálně hrozí sestup. Lomnice potvrdila roli favorita a vyhrála

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.


Ohlasy k zápasu


TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák (trenér): Utkání příliš fotbalové krásy nepobralo, ale účel světí prostředky. My jsme šli do zápasu s tím, že hlavně hostě musejí a my si trpělivě počkáme na šanci, kterou se budeme snažit proměnit. V prvním poločase se nám dařilo dostávat před bránu pěknými centry ze stran. Po jednom takovém byl ve vápně faulován Krejník a Pancíř se štěstím penaltu proměnil. Ve zbytlu poločasu to byl převážně boj uprostřed hřiště. Druhý poločas začal stejně jako první skončil, bylo k vidění hodně nepřesností z naší strany, ale i touha po tom vstřelit druhý gól. To se nám povedlo po krásné akci, kdy Kabele po lajně nakopl dlouhý balon, který do vápna atáhl Burda a po zemi našel Krejníka, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Dále se hrál nepřílůiš pohledný fotbal, my ještě nastřelili Leišem břevno a tyčku. Kluky musím pochválit za bojovnost a to, že již ve druhém utkání jsme nedostali branku. Teď jedeme o víkendu Slavonicích, kde nás nečeká vůbec nic jednoduchého, ale věřím, že si nějaký bod přivezeme. Ve venkovních utkáních se nám hraje a dýchá lépe než v domácím prostředí.
Sestavy


TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
M. Malec [-] - F. Leiš [-] (87. V. Strouha [-] ) , J. Burda [-] , M. Šálený [-] , P. Krejník [-] (73. M. Rakušan [-] ) , V. Glaser [-] , T. Kabele [-] , P. Pancíř [-] , M. Šachl [-] , J. Marsa [-] , T. Vačkář [-] (46. V. Božovský [-] )

TJ Jiskra Nová Bystřice
P. Podolský [-] - A. Benkovský [-] , O. Brus [-] (80. P. Hynek [-] ) , V. Brabec [-] , T. Dvořák [-] - R. Schramhauser [-] , J. Kaiseršot [-] , D. Frühauf [-] (46. M. Feytl [-] ) , L. Kuchař [-] , A. Janata [-] (77. P. Hynek [-] ) - P. Celý [-]

ŽK: 62. R. Schramhauser .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Křížovský Jiří - ŠŤASTNÝ Radek, ROUS Zdeněk.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip experta: výhra domácích

Lomnice se v minulém kole už chytla a doma naváže na výkon ze Suchdola

Tip: výhra domácích

Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu, Zpravodaj - TJ Sokol Halámky/Hranice | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích