24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Boršov nad Vltavou vyhrál v Horní Plané

20

Boršov nad Vltavou v posledních kolech nemá dobrou formu a bodově se mu vůbec nedaří. V tomto kole zavítal na hřiště poslední Horní Plané, která je poslední v příští sezoně bude hrát o soutěž níže. Zápas se nakonec vyvíjel podle papírových předpokladů.

Filip Pokorný brzkou brankou poslal hosty do vedení

Zápas začal výborně pro hostujicí Boršov nad Vltavou. Po šesti minutách se prosadil Filip Pokorný 0:1. Boršov nad Vltavou měl stále více ze hry, ale v zakončení přesný nebyl. Přesto se druhé branky dočkal, když se v 34. minutě prosadil Jan Macík 0:2. Do konce poločasu se už žádný z týmů neprosadil a šlo se tak do kabin za zaslouženého vedené hostí.

Boršov přidal další dvě branky, domácí tým snížil ke konci zápasů.

Druhý poločas pokračovala bezstarostná hra z obou stran. A prosadil se opět hostujicí Boršov nad Vltavou. Konkrétně Jiří Staněk, který svou brankou zvýšil už na 0:3. Poté se ke slovu dostala také Horní Planá a po několika šancích snížil Marek Bednář 1:3. Poslední slovo měl hostujicí tým. Filip Pokorný minutu po brance Bednáře vstřelil svou druhou branku v zápase a uzavřel tak účet utkání na 1:4. V příštím kole přivítá Boršov nad Vltavou doma Dolní Dvořiště. Horní Planá jededo Netolic.