20.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Velešín deklasoval Horní Planou

22

Velešín dvě kola nevyhrál a dovolil tak vedoucí Kaplici odskočit na čele tabulky. Další ztrátu, ale Velešín nepřipustil a nadělil doma Horní Plané jedenáct branek.

Josef Mikeš vstřelil během patnácti minut hattrick

Kanonádu začal Velešín už po třech minutách, když se trefil Josef Mikeš 1:0. Ofenzivní hráč Velešína Josef Mikeš byl při chuti a po pár minutách přidal svou druhou branku 2:0. Horní Planá byla pod velikým tlakem a další branka přišla z kopaček Stanislava Šálka 3:0. Hrůzostrašnou patnáctiminutovku Horní Plané završil Josef Mikeš, který tak zakončil svůj hattrick 4:0. Pak domácí tým zvolnil a dovolil Horní Plané snížit. Úspěšným střelcem byl Jan Koritar 4:1. Ještě před odchodem do kabin se trefil domácí Stanislav Šálek 5:1 a po něm Martin Špát 6:1.

Velešín přidal dalších pět branek

Druhý poločas začal Velešín opět náporem a brzo se trefil Jakub Grznárik 7:1. Uběhlo jedenáct minut a Jakub Grznárik přidal svou druhou branku 8:1. Po něm završil hattrick Stanislav Šálek 9:1. O minutu později dal desátou branku Petr Fišer 10:1. Ke slovo se pak dostala Horní Planá a Marek Bednář snížil na 10:2. Poslední slovo ,ale měl domácí Velešín a Lukáš Kysela uzavřel účet zápasu na 11:2. V příštím kole jede Velešín do Hrdějovic. Horní Planá jede do Dolního Dvořiště.