19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Dolní Dvořiště nezvládlo domácí zápas s Frymburkem

84. E. Marek , 89. Š. Štifter (p.) - 15. J. Rillich , 47. P. Petscher , 57. S. Budík , 79. J. Krenauer (vl.) , 90. P. Petscher
25

Dolní Dvořiště bojuje o každý bod a nutně potřebovalo další tři body. Frymburk na jaře nehraje podle svých představ ,ale tento zápas zvládl skvěle.

Jan Rillich poslal hosty do vedení

Zápas začal lépe domácí tým a hend po osmi minutách zvonila tyč branky Frymburka. Frymburk zahrozil střelou Petschera, kterou Posel zlikvidoval a dorážku poslal útočník Frymburka vedle. O pár minut později se už Frymburk radoval, když ho poslal do vedení Jan Rillich 0:1. Dolní Dvořiště se pokusilo rychle vyrovnat, ale další střelu domácích chytil Vítek. Po půlhodině hry orazítkoval hostující Budík břevno domácí branky. Poslední slovo v prvním poločase měl domácí tým, ale s dalším pokusem si znovu poradil Vítek v brance Frymburka.

V druhém poločase padlo šest branek

Druhý poločas vyšel výborně hostům. Hned po příchodu z kabin se trefil Petr Petscher 0:2. Dolní Dvořiště mělo možnost rychle snížit, ale hlavičku domácích chytil Vítek. Naopak hostující Stanislav Budík zvýšil už na 0:3. Další branku mohl přidat stoper Antl, ale jeho střela skončila na domácím brankáři. Deset minut před koncem si vlastní branku dal obránce domácích Krenauer 0:4. Pak už se Dolní Dvořiště dočkalo a Erik Marek snížil na 1:4. O chvíli později dostal domácí tým výhodu penalty a Šimon Štifter ji proměnil 2:4. Poslední slovo, ale měl hostující Petr Petscher, který se dostal k dorážce a