25.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Čtyrák uhrál remízu proti mistrovi a připisuje si jeden bod

12

Sezimovo Ústí už má titul jistý, proto se dalo očekávat, že se nebude hrnout příliš do útoku. Čtyrák chtěl na domácí půdě první tým překvapit

Sezimovo Ústí bylo od prvních minut lepším týmem

Na Čtyrák zavítal teď už jistý mistr soutěže a tak jsme mohli očekávat, že k zápasu přijede ve větší pohodě a třeba nastaví i volnější tempo. Jenže to byl právě Sokol, který se od prvních minut držel na míči a dával najevo, že poslední dvě utkání sezóny nehodlá jen dohrát. Hosté udeřili již v 10.minutě hry kdy se prosadil kapitán Václav Hoffmann 0:1. Domácí se i přes převahu, kterou Sokol měl, dočkal vyrovnání ještě před ochodem do kabin a to v 34.minutě, kdy brankář Zbyněk Sedloň nepřesně zasáhl a Tomáš Tengl měl před sebou jednoduchou úlohu, jelikož stačilo míč uklidit pouze do odkryté branky 1:1.

Sokol pokračoval ve své převaze

Druhý poločas pokračoval ve stejném tempu. Opět to byl tým hostí, který držel převahu na míči a vytvářel si šance, které dokázala obrana Čtyráku odrážet, nebo si s jejich zakončením poradil brankář Vosejpka. I přes převahu nedokázal Sokol ani jednu ze šancí využít. Domácí si dokázali vytvořit největší příležitost až koncem utkání, ale šanci Slepičky vychytal Sedloň a tak dnešní utkání skončilo remízou a hubeným výsledkem 1:1