Vojtěch Říha

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
141 (ø 70,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
07.08. 18:00 S.Ústí - D. Dvořiště 1:2 (1:0) 74 74 0 0 0 ano
16.08. 17:00 S.Ústí - Dražice 0:4 (0:1) 67 67 0 1 0 ano

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 8 (ø 1,60) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 S.Ústí B - Rat. Hory 8:1 (4:1) 0 2 1 0 ne
29.08. 17:00 S.Ústí B - Tučapy 6:5 (2:2) 0 0 0 0 ne
05.09. 16:00 Březnice - S.Ústí B 2:4 (0:3) 90 2 0 0 ano
12.09. 15:00 Řepeč/Opařany - S.Ústí B 2:5 (0:3) 90 3 1 0 ano
19.09. 16:00 Borotín - S.Ústí B 3:1 (1:1) 90 1 1 0 ano
27.09. 16:00 S.Ústí B - Malšice 2:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Větrovy B - S.Ústí B 2:4 (2:3) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 2 141 (ø 70,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 8 (ø 2,66) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 5 329 (ø 65,80) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 10 821 (ø 82,10) 2 (ø 0,20) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 10 770 (ø 77,00) 1 (ø 0,10) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 8 623 (ø 77,87) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 11 755 (ø 68,63) 3 (ø 0,27) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 10 701 (ø 70,10) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 6 355 (ø 59,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 7 594 (ø 84,85) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 5 386 (ø 77,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 18 1343 (ø 74,61) 7 (ø 0,38) 5 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 12 897 (ø 74,75) 4 (ø 0,33) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 5 310 (ø 62,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 12 944 (ø 78,66) 1 (ø 0,08) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 12 843 (ø 70,25) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)
Jihočeský | Tábor | III. třída 17 1311 (ø 77,11) 6 (ø 0,35) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)