Štěpán Kučera

Datum narození(42 let)
Číslo hráče8
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 TJ Slovan Hradištko
2022-2023 SK Zbraslav
2015-2016 Povltavská Fotbalová Akademie

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
296 (ø 74,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Vestec B - Hradištko 5:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Holubice - Hradištko 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Hradištko - Černolice 7:0 (3:0) 70 70 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Hradištko - Kosoř B 3:4 (3:4) 46 46 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Horoměřice - Hradištko 0:5 (0:1) 0 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Hradištko - Dobřichovice 0:4 (0:1) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 4 296 (ø 74,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 10 786 (ø 78,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 5 (ø 1,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 10 890 (ø 89,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 20 1739 (ø 86,95) 4 (ø 0,20) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. B 24 2042 (ø 85,08) 3 (ø 0,12) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 28 2520 (ø 90,00) 5 (ø 0,17) 6 (ø 0,21) 1 (ø 0,03) 3 (ø 0,10)
Středočeský | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 15 1350 (ø 90,00) 4 (ø 0,26) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 28 2520 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 5 (ø 0,17) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 25 2194 (ø 87,76) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 31 2723 (ø 87,83) 3 (ø 0,09) 4 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)