16.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

V souboji nahoře tabulky se prosadilo béčko Slaného

9

Nedělní rezerva týmu SK Slaný si připsala další výhru, když gólem ze začátku a konce zápasu dokazála zvítězit v poměrně vyrovnaném souboji. V tabulce soutěže tedy nyní zaujímá 2. místo, zaímco Družec zůstává na 4.

Domácí mužstvo mělo hned ze startu aktivnější nástup. Po několika brankářem zneškodněných pokusech se hned ve třetí minutě podařilo domácímu mladému záložníkovi Žahourovi skórovat. Pak hosté převzali inciativu, z níž se jim po střele Ondřeje Buranta podařilo ve 35. minutě srovnat.

Nástup do druhého poločasu byl vyrovnaný. Od 60. minuty však domácí začínali mít ze hry více. Dostali se do šance zvýšit z rohového kopu na 2:1, kterou úspěšně proměnil domácí útočník Jungmann. Hosté se po inkasování probrali a dostali se ještě do dvou obrovských šancí, jež však neproměnili a zápas skončil úspěšně pro rezervu Slaného.

SK Družec
Tomáš Blažek, trenér: „Domácí měli lepší nástup a šlo to vidět. Škoda neproměněných šancí na konci zápasu, mohlo se jít do penalt.“