24.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Zápas dvou nejhorších celků jara vyzněl pro Libušín, který porazil Vykáň

30. J. Křemen , 56. O. Havrda (p.)
6

Libušín - Ani v dalším kole se fotbalistům Vykáně nepodařilo bodovat, když nestačili na kladenský Libušín.

Křemen rozjásal domácí publikum

Hrál se od úvodu zápasu vyrovnaný fotbal, ale bez velkých šancí. Hosté zkoušeli uspět hlavně střelbou z dálky, ale žádný pokus neohrozil domácího brankáře natolik, že by musel předvést nějaký parádní zákrok.

Ve 30. minutě podniklo domácí mužstvo rychlý protiútok a na jeho konci byl úspěšně zakončují Křemen - 1:0.

Výhru Libušína pojistil Havrda

Vykáň šla do druhého dějství s odhodláním získat na jaře konečně nějaké body. Jejich plány ale uťala 56. minuta, kdy Havrda proměnil nařízený pokutový kop - 2:0.

Vykáň přesto nadále šla alespoň po kontaktním gólu, ale jejich dvě vyloženě šance nepřinesly žádné ovoce. A když se hosté dožadovali penalty pět minut před koncem, odpískána nebyla.

V zápase týmů, kdy před samotným zápasem měl Libušín na jaře pouhé dva body a Vykáň dokonce žádný, byli nakonec úspěšnější domácí.

FK Čechie Vykáň
Michael Kasík: "Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli několik střel z dálky, ale vůbec neohrozily brankáře. Po ojedinělém brejku jsme pak navíc sami inkasovali. Druhý poločas jsme byli lepší, ale oni jednou utekli a byla z toho penalta a gól na dva nula. Poté jsme je skoro nepustili z vlastní půlky, ale neproměnili jsme dvě vyložené šance. Pět minut před koncem jsme měli kopat po faulu na mě penaltu, ale překvapivě se nepískalo. Rozhodčí byl od začátku jasně dvanáctý hráč domácích."