Kamil Výborný

2026-2027

SK Lhota

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 SK Lhota
2026-2027 AFK Bratronice
2021-2022 AFK Bratronice
2020-2021 SK Votice
2020-2021 FC Čechie Velká Dobrá
2020-2021 SK Baník Libušín
2018-2019 SK Baník Libušín
2015-2016 TJ Tatran Rakovník
2014-2015 SK Kladno

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Kladno | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
739 (ø 82,11) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:15 Lhota - Švermov 3:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Družec - Lhota 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 10:15 Lhota - Brandýsek 2:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Olovnice - Lhota 4:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
13.09. 17:00 Unhošť - Lhota 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 10:15 Lhota - V. Přítočno 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Pozdeň - Lhota 4:3 (0:1) 74 74 0 0 0 ano
04.10. 10:15 Lhota - Slovan Kladno 1:0 (0:0) 57 33 1 0 0 ne
11.10. 16:00 Tuchlovice B - Lhota 4:1 (3:1) 68 68 0 0 0 ano

Středočeský | Kladno | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Bratronice - Běleč 0:5 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Bratronice - Slavoj Kladno B 0:1 (0:0) 0 0 0 0 ne
12.09. 17:00 Kročehlavy - Bratronice 6:1 (3:0) 0 0 0 0 ne
20.09. 16:30 Bratronice - Žehrovice 4:1 (1:1) 0 1 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 7 (ø 0,38) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 8 (ø 0,34) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 21 1866 (ø 88,85) 8 (ø 0,38) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 25 2174 (ø 86,96) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 20 1798 (ø 89,90) 5 (ø 0,25) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 6 494 (ø 82,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 28 2456 (ø 87,71) 2 (ø 0,07) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize B 15 1144 (ø 76,26) 1 (ø 0,06) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 29 2412 (ø 83,17) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 14 778 (ø 55,57) 1 (ø 0,07) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)