21.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Tuchlovice vyhrály derby v Libušíně

11

Libušín - V nelehké pozici se nachází Baník Libušín, jen díky skóre není tento tým poslední. Pozitivum na utkání s Tuchlovicemi je to, že konečně hráli fotbalisté Baníku na svém hřišti.

Cabejšek zajistil hostům vedení hend v úvodu

Již v 6. minutě předvedl parádní akci Kubů a celé to zakončil vstřeleným gólem Cabejšek - 0:1. Vyrovnat pak mohl domácí Říčka, který ale trestuhodně hlavou minul ve stoprocentní šanci.

Do poločasu se navíc dvakrát blýskl hostující Šimek, když nejprve pohotově kryl pokus Švece a poté i střelu Abrhama.

Hrálo se prakticky bez šancí

Po změně stran dali Libušínští do zápasu vše, bojovali, ale chybělo to hlavní, góly. Prakticky ale nebylo z čeho, protože šance nepřicházely. A tak o výsledku rozhodla branka hned z úvodu zápasu.