18.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

3. O. Páv , 16. O. Páv , 18. O. Páv , 19. O. Páv , 23. V. Balata , 27. O. Páv (p.) , 37. J. Jírů , 40. P. Pohorský , 51. O. Páv , 61. O. Páv , 73. L. Balata , 82. J. Trpišovský , 89. Z. Hašek - 54. T. Vobořil
11

Poříčí - Vykáň přicestovala do Poříčí bez bratrů Jarolímů a také Lukáše Šedivého, který přestoupil do divizního Kolína. To byl ale jen začátek pro Vykáň hrůzostrašného zápasu a obrovského debaklu.

One man show Ondřeje Páva, dal pět gólů z osmi

Střelecké galapředstavení Poříčí a zejména Ondřeje Páva začalo již ve 3. minutě. Ještě předtím se do zakončení dostal L. Balata po přihrávce Rejhona, ale to se skóre neměnilo. První branku zápasu vstřelil tedy již zmíněný O. Páv - 1:0. V 16. minutě zařídil Páv domácím vedení o dva góly - 2:0. Za další dvě minuty měl Páv na kontě již hattrick - 3:0. Parádní dvacetiminutovku zakončil Páv svým čtvrtým gólem - 4:0.

To ovšem ze strany domácích fotbalistů nebylo zdaleka všechno. Ve 23. minutě zamířil přesně V. Balata - 5:0. Ve 27. minutě měli dokonce Poříčští výhodu penalty, kterou proměnil Páv a dal svůj pátý gól do poločasu - 6:0. Uběhlo dalších deset minut a hostující Janda lovil míč ze své sítě po sedmé po zakončení Jírů - 7:0. Hrůzostrašnou první půli ze strany hostí ještě více podtrhl P. Pohorský ve 40. minutě - 8:0.

Poříčí se zastavilo na třinácti gólech

Začátkem druhé půle si vzal znovu slovo střelec zápasu. V 51. minutě měl Páv na kontě druhý hattrick - 9:0. Branky se dočkala i Vykáň, když se v 54. minutě prosadil Vobořil - 9:1. Jenže Poříčí mělo Ondřeje Páva a ten se trefil v zápase již posedmé - 10:1.

Domácí stále neměli dost a v 73. minutě přidal další branku L. Balata - 11:1. V 82. minutě se gólu dočkal také obávaný útočník Trpišovský - 12:1. V předposlední minutě dal výsledku definitivní podobu Hašek - 13:1.