16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

Blatnice je po vítězství již pouze bod za Bezvěrovem!

26. J. Mestl , 36. V. Kasl , 77. D. Tětek , 85. V. Kasl - 29. M. Kanát
0

Takzvaný duel o šest bodů sehrály týmy Blatnice a Bezvěrcova. Zajímavý duel nakonec ve svůj prospěch uzmuli domácí  a přiblížili se tak svému soupeři v tabulce již na rozdíl jediného bodu.

Skóre otevřel v šestadvacáté minutě po centru do vápna domácí Jiří Mestl, jak se říká, používal u toho hlavu. Jenže hned za tři minuty odpověděl stejnou mincí Martin Kanát a přestřelka pokračovala. Hosté totiž spálili další velké šance, když se zaskvěl Filip a navíc je potrestal povedenou ranou z volného přímého kopu Václav Kasl.

Ve druhém poločase to již bylo buď a nebo a nakonec se povedlo odskočit Blatnici. Dvěma góly během osmi minut rozhodla o svém vítězství, David Tětek a opět Václav Kasl rozvlnili síť dorážkami po střílených centrech ze strany.

TJ Slovan Blatnice
Jiří Mestl: „Začátek byl vyrovnaný. Hosté měli tři velké šance za stavu 1:1, ale gólman nás zachránil. Asi těžko bychom doháněli takovou ztrátu. Ve druhé půli jsme měli více ze hry a výsledek dokázali i potvrdit.“

TJ Sázavan Bezvěrov
Eva Sýkorová: „Mé hodnocení bude stručné. Mrzí nás naše neproměněné šance a také je škoda neodpískané penalty po faulu na našeho hráče za stavu 1:2, zápas se mohl vyvíjet úplně jinak.“

P. Filip [-] - J. Hošťálek [-] , J. Kovač [-] , J. Fišer [-] , J. Mestl [-] - M. König [-] (71. M. Greif [-] ) , Z. Kasl [-] (89. D. Čech [-] ) , J. Pechler [-] , M. Stehlík [-] (58. P. Liškutín [-] ) - D. Tětek [-] (83. D. Maroušek [-] ) , V. Kasl [-]

J. Kubínek [-] - J. Voith [-] , P. Šulc [-] , P. Bubník [-] (72. J. Macho [-] ) , J. Petrů [-] - M. Kanát [-] , J. Šulc [-] , P. Královec [-] (81. M. Volín [-] ) , M. Novák [-] - V. Hlavatý [-] , T. Petrů [-]