58. J. Henek - 85. J. Fiala
16

Havlíčkův Brod doma ztratil vedení v závěru zápasu.

V první půli branka nepadla

Hosty v utkání vedl Roman Konečný, který se po dvou debaklech posunul z pozice asistenta na místo Davida Pazdery. Ten v týnu své angažmá ukončil.

Domácí se snažili držet míč. Hosté naopak spoléhali na rychlé protiútoky. Během prvního poločasu se jim povedlo dvakrát ohrozit z dobrých pozic gólmana domácích Kubáta, ale ten byl na svém místě a svůj tým podržel. Domácím chyběla lepší finální přihrávka, a tak v prvním dějství branka nepadla.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Druhý poločas domácí Břeclav zatlačili a v 58. minutě se mohli radovat z branky. Daniel Fikar se na kraji hřiště parádně zbavil beka a dostal se k centru, který v branku přetavil Jakub Henek - 1:0. Poté opět domácí celek po brejku hostů podržel Kubát. Následně mol domácí uklidnit Veselský, ale svoji šanci neproměnil. Stejně se vedlo Pabouskovi, který trefil břevno. V 85. minutě se míč po rohovém kopu dostal k Fialovi a ten střelou na zadní tyč Břeclavi zajistil bod.

Havlíčkův Brod ve středu hostí Rosice. Břeclav hraje doma se Starou Říší.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Ztráta dvou bodů mě mrzí. Byli jsme lepším týmem, ale chyběla nám kvalitní finální přihrávka a důraz v pokutovém území.

J. Kubát [-] - L. Peřina [-] , O. Štědrý [-] , M. Veselský [-] (82. D. Žáček [-] ) , M. Vrzal [-] , K. Svoboda [-] , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , J. Henek [-] , J. Pabousek [-] (89. T. Nedvěd [-] ) , P. Karlík [-] (66. M. Pleva [-] )