--

16

Strání doma překvapivě jednoznačně porazilo hosty ze Staré Říše.

Domácí po půli vedli

Domácí se dostali do vedení hned v úvodu utkání. Skóre hned v 7. minutě otevřel Frühauf, kterému balon po průniku po pravém křídle předložil na zlatém podnose Michalec - 1:0. Domácí do poločasové přestávky přidali ještě jednu branku. Ve 35. minutě po dlouhém autovém vhazování propadl míč až na zadná tyči, kde zůstal nekrytý Koníček a pohodlně dopravil míč do prázdné brány - 2:0. Hosté z Vysočiny byli v prvním poločase takřka neškodní.

Domácí si vedení pohlídali

Kristian Koníček se trefil i krátce po změně stran. V 52. minutě se domácí povedl signál po rohovém kopu. Míč sice skončil na břevně, ale slovenská akvizice Strání dopravila odražený míč efektní rybičkou do sítě - 3:0. Stará Říše se na výraznější odpor nezmohla a domácí slaví tři body za jasnou výhru.

Strání v dalším kole hostí Tasovice. Stará Říše hraje doma s Novými Sady.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Jsem nesmírně spokojený. Všichni hráči šli od začátku na maximum. Soupeř hrál pouze po šestnáctku, za celý zápas jsme je pustili do jedné či dvou šancí, jinak jsme všechny jejich akce dobře pokryli.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Nastoupili jsme jako mistři světa a odešli jsme jako učedníci. Hráči hráli nezodpovědně a dělali si, co chtěli. Doufám, že se hráči proberou a ve svých hlavách si to přeberou.